Курси НБУ $ 39.40 € 41.97
росія перекидає системи ППО С-300 з Сирії: що це означає

Ресурс вичерпується?

Колаж 24 Каналу.

росія перекидає системи ППО С-300 з Сирії: що це означає

Озброєння росії, яке ворог використовує для війни проти України, не безлімітне. Тож ворогові доводиться стягувати його з інших країн. Наприклад, тієї ж Сирії.

Так, стало відомо, що з Сирії росія відводить системи ППО С-300. Військові експерти вже пояснили, що може бути причиною цього, передає 24 Канал.

В Інституті з вивчення війни невеликий блок своєї аналітики присвятили перекиданню систем С-300 з Сирії до росії. Про це свідчать супутникові знімки. На них видно, що ворог транспортує засоби ППО з міста Масіаф до Новоросійська.

На думку військових експертів, ці системи окупанти можуть стягнути до півострова Крим. А саме виведення машин з Сирії – черговий тривожний дзвіночок для ворога. Адже це свідчить про те, що загарбники стикаються з проблемами підтримки або вдосконалення своїх наявних систем ППО.

Зауважимо, що системи ППО С-300 були розташовані у районі Масіаф, що на північному заході Сирії. Але цю російську зенітну батарею ворогові довелося повернути, щоб покрити свої потреби.

Це свідчить про те, що загарбники стикаються з проблемами підтримки або вдосконалення своїх наявних систем ППО.

Уже відомо, що в Тартусі російську С-300 вже завантажили на судно, після чого його відправили до країни-агресорки. Як розповідають сирійські ЗМІ, цим уже скористався Ізраїль. Після перекидання С-300, по цьому району здійснили відразу три авіаудари.

Водночас телебачення Дамаска повідомило про успіхи. Мовляв, більшість ракет, які Ізраїль запустив з боку Середземного моря, перехоплені системами ППО армії Сирії.

Оскільки ми заговорили про перекидання систем ППО, то не зайвою буде згадка втрат ворога. Від початку повномасштабного вторгнення нашим захисникам і захисницям вдалося знищити кілька десятків тисяч ворогів.

Читайте також: Ситуація на фронті станом на ранок 28 серпня - Генштаб.

Telegram Channel