![Вогонь наробив лиха на Волині (Фото)](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/f/ph/sydd3l-d7gdz4r4p62l5fpwp64zxa7ljvobhphf.jpg)
Біда людям.
Вогонь наробив лиха на Волині (Фото)
Минулої доби рятувальники ліквідували 3 пожежі, що трапилися на території Волинської області
1 вересня на Волині трапилося 3 пожежі – на території Локачинської селищної громади та у місті Ковелі. Пожежі ліквідовані силами рятувальників пожежно-рятувальних підрозділів та працівників місцевої пожежної охорони, повідомляє ДСНС Волині.
Зокрема мешканці села Колпитів Локачинської громади двічі викликали рятувальників.
Пожежа, внаслідок якої знищений дах, пошкоджене перекриття, побутова техніка й хатні речі, трапилася через коротке замикання електромережі.
Близько 10-ої години загорівся дерев’яний житловий будинок на вулиці Веселій. Об 11:45 пожежу ліквідували рятувальники 9 ДПРЧ м. Горохів, 15 ДПРЧ смт Локачі та вогнеборці місцевої пожежної команди села Привітне. За попередніми даними, пожежа, внаслідок якої знищений дах, пошкоджене перекриття, побутова техніка й хатні речі, трапилася через коротке замикання електромережі.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/c/3j/rk42gh-0x0-1050x583-6cf2x4aqeno6cf3epsx23nylzv5zh3jc.jpg)
О 15:46 до села Колпитів знову спрямували рятувальників 9 ДПРЧ та працівників МПО села Привітне – горіли грубі корми в тюках на території приватного домогосподарства. О 16:24 горіння ліквідоване. Імовірно, пожежа трапилася через необережне поводження з вогнем невстановлених осіб.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/u/uq/w2jsiw-0x0-1050x583-bjoqbef75ltzye4utylgotrgnccxfuqu.jpg)
Цього ж дня рятувальники 4 ДПРЧ міста Ковеля ліквідували пожежу в цегляній господарській споруді на вулиці Г. Тютюнника у Ковелі. За попередніми даними, пожежу спричинило коротке замикання електромережі.
Читайте також: Жителям Камінь-Каширщини пояснили, чи можна палити суху траву.
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)