Курси НБУ $ 39.79 € 42.38
Армія білорусі у певний момент може вторгнутися в Україну: у ДПСУ назвали умову

Вистоїмо...

Фото Еспресо.

Армія білорусі у певний момент може вторгнутися в Україну: у ДПСУ назвали умову

Наразі вживаються усі необхідні заходи для зміцнення кордону

Силові відомства і Сили оборони України не виключають, що армія Білорусі у певний момент може вторгнутися в Україну для підтримки дій окупаційних російських військ.

Як передає кореспондент УНІАН, про це речник Державної прикордонної служби України Андрій Демченко сказав під час онлайн-брифінгу.

Він зазначив, що на кордоні з Білоруссю суттєвих змін останнім часом не відбулося.

Поточні певні рухи на кордоні зі боку білорусі є шантажем.

«Підрозділили збройних сил Республіки Білорусь, як і раніше, посилюють прикриття напрямку свого кордону з нашою країною. Ані в чисельній кількості, ані в характері їхніх дій ми не відмічаємо змін. Проте, як і кордону з Росією в межах Чернігівщини і Сумщини, так само і кордону з Молдовою на Придністровському сегменті та кордону з Білоруссю, приділяється велика увага, і проводяться усі необхідні заходи для того, щоб укріпити цей напрямок і не допустити будь-якого посилення ескалації на цьому напрямку», - наголосив Демченко.

Також він додав, що поточні певні рухи на кордоні зі боку білорусі є шантажем.

«Але зазначу, що Сили оборони України, жодне відомство і міністерство не виключають зараз і не виключали ніколи раніше, що збройні сили Республіки Білорусь можуть долучитися до війни, яку розв'язала Росія проти нашої країни, і в якийсь момент, коли це буде вигідно ворогу, здійснити спробу вторгнення. Тому, ще раз наголошую, що робляться максимально усі необхідні кроки, щоб відстежувати ситуацію як по лінії кордону, так і укріпити лінію оборони безпосередньо поряд з кордоном, і в прикордонні», - сказав Демченко.

Останні новини:

Усі новини російсько-української війни – тут.

 

Telegram Channel