
Останній шлях королеви.
Труну з тілом королеви Єлизавети II вивезли з її улюбленого замку
Труна з тілом королеви Єлизавети II залишила її улюблений замок Балморал у неділю, розпочавши шестигодинну подорож до столиці Шотландії Единбург
Кортеж із семи автомобілів з дубовою труною, прикрашеною Королівським штандартом Шотландії, виїхав з воріт її шотландського маєтку о 10:07 (09:07 за Грінвічем).
Про це пише УНН з посиланням на Dyail Mail.
Кортеж із семи автомобілів з дубовою труною, прикрашеною Королівським штандартом Шотландії, виїхав з воріт її шотландського маєтку о 10:07.
«Спочатку труна попрямує до найближчого міста Баллатер, де очікується приблизно о 10:12. Приблизно через годину вона прибуде до Абердина, і очікується, що шану буде віддано в міському парку Даті. Рухаючись на південь автомагістралі A90, труна прибуде до Данді приблизно о 14:00. Очікується, що в Единбурзі Перший міністр Шотландії Нікола Стерджен та інші партійні лідери Шотландії віддадуть шану покійному монарху. Звідти труну доставлять до палацу Холірудхаус, де вона залишиться на ніч», - пише Daily Mail.
Читайте також: Останній шлях королеви: де, коли і як проходитимуть похорони Єлизавети II.
