Курси НБУ $ 44.26 € 51.33
«Варіантів «на 24 лютого» вже не існує»: Резніков озвучив нову умову для переговорів з рф

Вистоїмо!

Фото REUTERS.

«Варіантів «на 24 лютого» вже не існує»: Резніков озвучив нову умову для переговорів з рф

За його словами, Київ вже не погодиться на те, що він сам пропонував росіянам після початку повномасштабного вторгнення

Україна не сприймає рекомендації західних партнерів почати «мирні» переговори з Росією та вимагає повної деокупації Донбасу і Криму.

Про це заявив міністр оборони Олексій Резніков під час форуму Yalta European Strategy, що таємно відбувся у Києві, пише «Європейська правда».

«Ми (за час війни) навчилися багато чому, і в тому числі навчилися не довіряти будь-яким розмовам про мир, які нам пропонують партнери», - сказав Резніков.

Він уточнив позицію України щодо умов початку переговорів з РФ, додавши, що це – нова позиція. За його словами, Київ вже не погодиться на те, що він сам пропонував росіянам після початку повномасштабного вторгнення.

Тепер Україна вимагає повної деокупації Донбасу та Криму.

«Я відкрию таємницю... (на переговорах у Білорусі та у Стамбулі) ми говорили росіянам: для того, щоб далі проводити перемовини та домовлятися, ви маєте вивести війська на кордони до 23 лютого 2022. Тоді це було можливе. Але тепер вони пройшли не одну точку неповернення і такий варіант вже давно не є можливим», - наголосив міністр оборони України.

Тепер Україна вимагає повної деокупації Донбасу та Криму.

«Варіантів «на 24 лютого» вже не існує. На 1 грудня 1991 року. Go out», - зазначив Резніков.

Останні новини:

Усі новини російсько-української війни – тут.

Реклама Google

Telegram Channel