Курси НБУ $ 44.23 € 51.30
У боях за Україну загинули двоє молодих учителів (Фото)

Герої не вмирають...

Фото ЧЕline.

У боях за Україну загинули двоє молодих учителів (Фото)

Україна продовжує втрачати у війні проти росії найкращих своїх громадян

Так, днями на фронті, захищаючи нашу державу від агресора, загинули два вчителі історії. Один Герой був родом із Полтавщини, інший – з Хмельниччини, передає 24 канал.

Павло Кириленко загинув на День учителя

Учитель історії полтавської гімназії №35 Павло Кириленк загинув 2 жовтня неподалік с. Шийківка Харківської області від вибуху. Героєві був 31 рік. Він народився у Горішніх Плавнях, пише telegraf.in.ua. Закінчив факультет історії та географії Полтавського національного педагогічного університету. Опісля навчав дітей у школі в Полтаві. Кириленко досліджував боротьбу УПА. З початком повномасштабної війни пішов на фронт добровольцем.

У навчальному закладі, де працював Павло, кажуть: він був великим патріотом своєї країни та чудовою людиною. Його любили учні та вчителі.

Не варто боятися смерті. Варто боятися безцільно прожитого життя. Краще обладунки воїна, аніж нашийник раба. Хто забуває Історію, тому виправляють Географію. Історики, як ніхто, знають, за що воюють. Слава Україні! – написав свого часу у соцмережі Кириленко.

Спочатку Олександр Анатолійович займався волонтерством, а згодом став пліч-о-пліч з побратимами у боротьбі з ворогом.

Віддав життя за Україну й Олександр Прохніцький

На фронті днями загинув ще один учитель історії – Олександр Прохніцький. Він перед 24 лютого працював у навчально-виховному комплексі у с. Малиничі на Хмельниччині. Сумну звістку повідомив у Facebook-сторінці директор навчального закладу Володимир Гусар.

Щирий, справедливий, невгамовний, справжній патріот своєї держави. Спочатку Олександр Анатолійович займався волонтерством, а згодом став пліч-о-пліч з побратимами у боротьбі з ворогом. Герої не вмирають! – написав Гусар.

Олександр Прохніцький навчався у Хмельницькій середній школі №12 та Кам’янець-Подільському Національному університеті імені Івана Огієнка. У Героя залишилась дружина син та мати.

Останні новини:

Усі новини російсько-української війни – тут.

Реклама Google

Telegram Channel