Курси НБУ $ 41.54 € 46.59
За кілька секунд волинянин втратив кілька місячних зарплат

Будьте обережні! Шахраї тільки й чекають на вашу необачність...

Фотоколаж із сайту obozrevatel.com.

За кілька секунд волинянин втратив кілька місячних зарплат

Цього разу шахраї дісталися до грошей 43-річного жителя села Озерці Горохівської територіальної громади Луцького району

Чоловік нікому не диктував цифри зі своєї банківської картки, та з неї нещодавнього ранку протягом години зникла 17 241 гривня.

Працівники відділення поліції №2 (м. Горохів) Луцького районного управління поліції ГУНП у Волинській області внесли відомості про цю подію до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч 1 ст 190 КК України.

Чоловік нікому не диктував цифри зі своєї банківської картки, та з неї нещодавнього ранку протягом години зникла 17 241 гривня.

Правоохоронці вже вкотре застерігають: щоб віддати свої заощадження ошуканцям, вистачить перейти за звабливим посиланням в соціальних мережах, «клюнути» на пропозицію допомоги чи купівлі начебто здешевленого товару. І радять: перш, ніж натиснути на клавішу телефона чи комп’ютера, не завадить подумати сім і більше разів.

Леся ВЛАШИНЕЦЬ.

Реклама Google

Читайте також на volyn.com.ua: «Волинському експоліцейському, який п'яним відкрив стрілянину, повідомили про підозру».


Передрук або відтворення у будь-якій формі цього матеріалу без письмової згоди volyn.com.ua заборонено.

Telegram Channel