Матч № 10 ЧС-2022: Японці громлять німців і створюють сенсацію (Відео)

Оце так!

Фото sport.ua.

Команда Ханса-Дітера Фліка розпочала ЧС-2022 з поразки

Чемпіонат світу-2022. Група E. 1-й тур. Німеччина – Японія – 1:2 (0:1 – Гюндоган, 33 хв., з пенальті; 1:1 – Доан, 75; 1:2 – Асано, 84).

Німеччина: Ноєр, Рюдігер, Раум, Зюле, Шлоттербек, Кімміх, Гнабрі (Мукоко, 90), Мюллер (Гофманн, 67), Мусіала (Гетце, 79), Гюндоган (Горецка, 67), Хаверц (Фуллькруг, 79).

Японія: Гонда, Ітакура, Нагатомо (Мітома, 57), Сакаї, Йосіда, Ендо, Кубо (Томіясу, 46), Іто, Камада, Танака (Доан, 71), Маеда (Асано, 57).

Арбітр: Іван Бартон (Сальвадор)

Міжнародний стадіон імені шейха Халіфа (Ель-Ейн)

Німецька збірна вийшла на поєдинок у статусі його фаворита. Як наслідок, почала вона гру з позиції сили і дуже швидко здобула велику ігрову та територіальну перевагу, пише sport.ua. Японці цьому не чинили опір, розуміючи, мабуть, весь розклад сил. Однак бути надпокірними представники Країни сонця, що сходить, не збиралися. І вже на 8-й хвилині їм вдалася чудова контратака, точку в якій поставив Маеда. На жаль, голу гравці збірної Японії раділи недовго – його скасували через офсайд.

Німці, отримавши по носі, висновків із цього не зробили, а продовжили тиснути на оборону суперника в тому самому ключі, як і було раніше. Щось їм вдавалося, щось ні, але особливих моментів біля воріт Гонди вони не створювали. Лише на 33-й хвилині їм вдалося по-справжньому розірвати японський захист і досягти успіху. Раум змусив голкіпера завалити себе у штрафній площині – пенальті. Виконати 11-метровий взявся Ґюндоган і зробив це бездоганно. 1:0!

Німці були шоковані!

Повівши в рахунку, гравці Бундестім включили величезну холоднокровність. Втім, навіть за такою грою їм перед самою перервою вдалося відзначитись вдруге, але гол зарахований не було. Справа в тім, що Хаверц добивав м'яч у ціль, опинившись до цього у 2-метровому положенні поза грою.

Після відпочинку гравці німецької збірної зраджувати собі не стали - вони демонстрували ту саму міць в атаці, таку саме холоднокровність і ... впевненість у своїх силах. Японцям, мабуть, це й треба було. Вони завдяки замінам отримали порцію нових сил, з честю переварили всі погрози з боку суперника і одразу помчалися розносити захисні побудови Німеччини. До речі, німецька оборона виявилася насправді дуже і дуже недієздатною.

На 75-й хвилині підопічних Фліка за помилки у штрафному майданчику покарав Доан, який виявився найспритнішим на добиванні. 1:1. А на 84-й хвилині свіженький Асано переконливо втік із флангу від Шлоттербека і завдав влучного завершального удару у ближній кут над Ноєром. 1:2!

Німці були шоковані! Але вони мали час, щоб як мінімум врятувати матч, не кажучи вже про те, щоб його виграти. Добре, що арбітр додав до основного часу зустрічі 7 хвилин. Не допомогло. Футболісти збірної Німеччини йшли вперед до останнього, намагалися всі, включаючи навіть Ноєра, який останні 2 хвилини матчу провів у штрафному майданчику Японії – спочатку при розіграші штрафного, а потім і кутового. У підопічних Фліка виявився на нульовому рівні запас волі, у чому з японцями за замовчуванням тягатись всім майже нереально. Японія здолала Німеччину заслужено.

Стежте за перипетіями Чемпіонату світу в Катарі за допомогою сайту volyn.com.ua.

Чемпіонат світу-2022 пройде в Катарі з 20 листопада до 18 грудня 2022 року.

Це буде 22-й Мундіаль з футболу ФІФА. Причому, вперше в історії турнір відбудеться на Близькому Сході, і вперше він пройде восени й взимку.

32 команди, які подолали відбірковий турнір, розподілено на 8 груп. До 1/8 фіналу виходять команди, які посядуть перші дві сходинці в турнірній таблиці своїє групи.

Фінальний матч заплановано на 18 грудня. Він відбудеться на Національному стадіоні у Лусаїлі, що вміщує 80 тисяч глядачів.

Зазначимо, що це буде останній чемпіонат світу з 32 командами – вже на наступному Мундіалі у фінальній частині будуть грати 48 збірних.