Матч №30: корейці відіграли 2 м’ячі і билися до останньої секунди...

Африка знову сильніша за Азію!

Фото із сайту fifa.com.

... але цього було недостаньо, щоб навіть звести матч із ганнійцями унічию

Чемпіонат світу. Груповий етап. Група H. 2-й тур. Південна Корея – Гана – 2:3 (0:1 – Салісу, 24; 0:2 – Кудус, 34; 1:2 – Чо Гю-Сон, 58; 2:2 – Чо Гю-Сон, 61; 2:3 – Кудус, 69 ).

Гравці Південної Кореї активніше розпочали матч, але вже перше загострення біля їх воріт завершилося взяття воріт. Салісу підхопив м'яч після метушні в штрафному майданчику та з легкістю переграв воротаря з близької відстані.

На 34-ій хвилині матчу Джордан Аю віддав ідеальну передачу Кудусу, який ударом головою забив гол із близької відстані – 0:2. Гравці Гани чудово використали свої моменти. А от корейцям не вистачало влучності при завершенні своїх атак, хоч вони у першій половині більше контролювали м'яч – 59% проти 41-го.

Гравці Гани чудово використали свої моменти. А от корейцям не вистачало влучності при завершенні своїх атак.

Ки Син Чо зумів збірну Південну Кореї до гри, за короткий інтервал гри забивши два голи. Спочатку він після майстерної передачі, результативно пробив головою вниз по центру воріт. А через три хвилини Ки Син Чо скористався передачею Джин Су Кіма та з легкістю переграв голкіпера, з близької відстані пробивши головою по центру воріт – 2:2.

На 68-ій хвилині збірна Гани знову вийшла вперед – Кудус оформив дубль у матчі.

Далі гравці збірної Південної Кореї створили чотири хороші моменти для взяття воріт (Кан Ін Лі та Джин Су Кім двічі були на вістрі атак), але жоден з них не використали. Гравці Південної Кореї більше контролювали м'яч, ніж суперник, більше били по воротах, але зазнали поразки – 2:3.

Сьогодні, 28 листопада, у групі Н відбудеться ще один матч: Португалія зіграє з Уругваєм. Початок о 21:00.

Турнірна таблиця групи Н:

Збірна І В Н П З:П Очки
1. Португалія 1 1 0 0 3:2 3.
2. Гана 2 1 0 1 5:5 3
3. Уругвай 1 0 1 0 0:0 1
4. Пд. Корея 2 0 1 1 2:3 1.

У третьому турі чемпіонату світу, 2 грудня, збірна Південної Кореї зіграє з Португалією, а Гана – з Уругваєм.