Воротар Лівакович відбив три пенальті з чотирьох і вивів Хорватію до чвертьфіналу ЧС-2022 (Відео)

27-річний кіпер збірної Хорватії Домінік Лівакович зачаклував свої ворота в серії пенальті і став героєм дня.

Фото із сайту sport.ua.

Японці, які на цьому турнірі переграли Німеччину та Іспанію, не стримували сліз від розпачу

ЧС-2022. 1/8 фіналу. Японія – Хорватія – 1:1 (0:1 – Маеда, 43 хв.; 1:1 – Перішич, 55), у серії пенальті – 1:3.

1:0 – наприкінці першого тайму японець Маеда підібрав м’яч у штрафному майданчику хорватів та переграв голкіпера ударом низом по центру воріт.

1:1 – на 56-ій хвилині матчу Ловрен віддав гарну навісну передачу в штрафний майданчик на Перішича, який переграв в повітрі захисника і з близької відстані головою відправив м'яч у правий нижній кут воріт.

Рахунок до закінчення основоного часу не змінився. У додаткових таймах матчу голів не було забито і переможець протистояння визначався у першій на турнірі серії пенальті.

Під час пробиття одинадцятиметрових нерви виявилися сильнішими у «картатих» – 3:1.

Відзначимо чудову гру воротаря Домініка Ліваковича, який потягнув три удари суперника.

То ж збірна Хорватії стала п’ятим чвертьфіналістом турніру. В 1/4 фіналу, який відбудеться 9 грудня, Хорватія зіграє з переможцем пари Бразилія – Південна Корея, котрі визначатимуть сильнішого між собою вже сьогодні о 21:00.