Курси НБУ $ 41.44 € 47.07
Сергій Ребров змінює Арабські Емірати на Україну

Олександру Петракову (ліворуч) не пробачили не вихід на ЧС-2022. Як надовго буде біля керма Сергій Ребров?

Фото із сайту cdn.livenetwork.media.

Сергій Ребров змінює Арабські Емірати на Україну

Українська асоціація футболу (УАФ) не буде продовжувати контракт з головним тренером збірної України Олександром Петраковим

Питання підписання із спеціалістом нового контракту не розглядалося на засіданні Виконавчого комітету організації, яке відбулося минулого тижня. Хоча на ньому були продовжено договори з Русланом Ротанем та Сергієм Нагорняком, які працюють із молодіжною та юнацькою збірними країни.

Про це повідомив журналіст Ігор Бурбас, інформує sport.ua.

Новим наставником національної команди буде Сергій Ребров.

Новим наставником національної команди буде Сергій Ребров.

«Якщо до березня Сергій Ребров звільниться з посади в «Аль-Айн»  (є варіанти), то негайно стане до виконання обов’язків в національній команді. Він до дрібниць уже проговорив свій контракт з УАФ. Якщо ж в Еміратах доведеться затриматися до червня, збір проведе його тренерський штаб», – розповів Бурбас.

Як відомо, чинний контракт головного тренера збірної України Олександра Петракова діє до 31 грудня 2022 року. Раніше голова УАФ Андрій Павелко пообіцяв Петракову посаду головного тренера молодіжної збірної України.

Читайте також на volyn.com.ua: «Ярмоленко показав росіянам, як батьки рятують доньку після обстрілу: «Ї####и, може якось прокоментуєте це відео?».

Реклама Google

Telegram Channel