Курси НБУ $ 39.59 € 42.26
На Буковині зафіксували землетрус

Фото: УНН.

На Буковині зафіксували землетрус

Він не несе загрози для населення

У Чернівецькій області сьогодні вранці зафіксували землетрус магнітудою 3,1 за шкалою Ріхтера. Про це повідомляє Головний центр спеціального контролю повідомляє у Facebook, пише УНН.

«21 січня 2023 року о 05:59:59 (за київським часом)... зареєстровано землетрус в районі села Коболчин, Дністровського району, Чернівецької області, магнітудою 3,1 (за шкалою Ріхтера) на глибині 3 км», - ідеться у повідомленні.

Коливання від землетрусу можуть відчуватися окремими людьми, які знаходяться в спокійному стані всередині приміщення, особливо на верхніх поверхах.

За розрахунками, вказали в управлінні, землетрус не несе загрози для населення, за класифікацією належить до слабких, відчувається лише невеликою частиною населення, під відкритим небом - небагатьма. Коливання від землетрусу можуть відчуватися окремими людьми, які знаходяться в спокійному стані всередині приміщення, особливо на верхніх поверхах.

Останні землетруси з території Чернівецької області були зареєстровані 23 грудня 2022 року магнітудами 3,0 та 2,2 за шкалою Ріхтера.

Читайте також: На Львівщині несправний телевізор ледь не забрав життя матері та сина.

Telegram Channel