Курси НБУ $ 39.79 € 42.38
Гіркін відмовився воювати у складі «Вагнера» після погроз Пригожина

Пригожин (ліворуч) і Гіркін: горітимуть вони обоє в пеклі!

Фото із сайту ukr.net.

Гіркін відмовився воювати у складі «Вагнера» після погроз Пригожина

Адже «Кухар путіна» погрожує терористу «посцяти на його обличчя»

Колишній ватажок донецьких бойовиків Ігор Гіркін (Стрєлков) відмовився брати участь у війні проти України у складі ПВК «Вагнер».

У своєму телеграм-каналі терорист зазначив, що в п’ятницю обговорював можливу зустріч, на якій могли б домовитися про його участь у війні у складі ПВК «Вагнера», і навіть пообіцяв протягом двох діб «висунутися до Луганська для особистої бесіди».

«Однак останній публічний виступ пана Пригожина (засновник ПВК «Вагнер» Євген Пригожин), у якому пролунав потік найвідвертішої брехні на мою адресу, – повністю виключає можливість моєї участі в цій ПВК. Я не зможу служити під керівництвом людини, яка відкрито звинуватила мене у зраді росії. Не кажучи вже про брудні образи, якими ці звинувачення супроводжувалися. Крапка», – цитує Гіркіна «Українська правда».

Пригожин звинувачує ексватажка бойовиків Гіркіна у тому, що той «здав Слов’янськ», «брав гроші в Ахметова» і «кинув пацанів».

У поширеному в мережі зверненні до Гіркіна Пригожин звинувачує ексватажка бойовиків у тому, що той «здав Слов’янськ», «брав гроші в Ахметова» і «кинув пацанів», неодноразово його ображає та обіцяє кинути його в найгарячіше пекло, де той муситиме довести свою надійність, а також погрожує «посцяти на його обличчя», якщо той спробує втекти з поля бою.

Читайте також на volyn.com.ua: «Кухар путіна» 9 років на зоні ходив із дірявою ложкою».

Telegram Channel