![Велика вода на Камінь-Каширщині затоплює обійстя (Фото)](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/w/uw/hurcpx-7oc5ky66x7yfoukye6ukwpp53vpmzuww.jpg)
Ого...
Проблема
Велика вода на Камінь-Каширщині затоплює обійстя (Фото)
Дуже непроста ситуація
Рятувальники Камінь-Каширське РУ ГУ ДСНС України у Волинській області здійснюють моніторинг стану ситуації в населених пунктах району, де можливі підтоплення заплав, господарств та прибудинкових територій, повідомляє ДСНС Волині.
Фахівці цивільного захисту перевірять стан споруд та засобів для мінімізації негативних наслідків сезонних природних явищ.
Разом з органами влади та іншими службами фахівці цивільного захисту перевірять стан споруд та засобів для мінімізації негативних наслідків сезонних природних явищ.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/d/h2/2xb4rl-0x0-1600x1200-k3ibns47rzlqefv2n7h6gk4qxnlnkh2d.jpg)
Читайте також: Ситуація на кордоні Волині з білоруссю станом на ранок 30 січня.
Реклама Google
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)