Курси НБУ $ 39.57 € 42.16
Наступу росіян на Донбасі можна очікувати в будь-який час з 15 лютого – голова ОВА

Двомісячні навчання мобілізованих росіян уже добігають кінця, і росії знадобитися близько 10 днів, щоб перекинути їх в Україну і зібрати резерв для нового наступу.

Фото: УП.

Наступу росіян на Донбасі можна очікувати в будь-який час з 15 лютого – голова ОВА

За словами очільника Луганської ОВА, влада бачить, що окупанти стягують все більше і більше резервів на цьому напрямку.

Новий наступ росіян у Луганській області можна очікувати в будь-який день після 15 лютого, вважає голова Луганської обласної військової адміністрації Сергій Гайдай.

Джерело: Гайдай в ефірі телеканалу Belsat, інформує Українська Правда.

Пряма мова Гайдая: «В принципі після 15 лютого можна очікувати (наступ росіян – ред.) в будь-який час».

За словами очільника ОВА, влада бачить, що окупанти стягують все більше і більше резервів на цьому напрямку.

Також у Луганській і Донецькій областях фіксують дедалі більше техніки, яку росіяни, за словами Гайдая, «частково ховають десь у лісопосадках, частково закопують, а також більше будують укріплень, звідки намагатимуться робити наступ».

У Луганській і Донецькій областях фіксують дедалі більше техніки, яку росіяни, за словами Гайдая, «частково ховають десь у лісопосадках, частково закопують, а також більше будують укріплень, звідки намагатимуться робити наступ».

Очільник ОВА також зазначив, що загарбники підвозять боєкомплект, але витрачають його вже не так, як раніше, а значно економніше. Це, на його думку, теж свідчить про те, що росіяни готуються до повномасштабного наступу.

Гайдай також розповів, що двомісячні навчання мобілізованих росіян уже добігають кінця, і Росії знадобитися близько 10 днів, щоб перекинути їх в Україну і зібрати резерв для нового наступу.

Читайте також: «The Economist оцінила, як почали працювати санкції ЄС проти нафтопродуктів з росії»

Telegram Channel