Курси НБУ $ 39.59 € 42.26
СБУ повідомила про підозру 10 суддям конституційного суду рф

Фото: УНН.

СБУ повідомила про підозру 10 суддям конституційного суду рф

Зловмисникам загрожує покарання до 15 років ув’язнення або довічне позбавлення волі з конфіскацією майна

Служба безпеки України повідомила про підозру 10 суддям конституційного суду росії, які «узаконили приєднання» окупованих районів України до рф. Про це повідомляє СБУ, передає УНН.

«Служба безпеки зібрала беззаперечні докази вини 10 суддів конституційного суду рф, які причетні до «легітимізації» кремлівського режиму у тимчасово захоплених районах України», - ідеться в повідомленні.

2 жовтня минулого року вони визнали «законними» договори про «приєднання» до росії тимчасово окупованих територій України.

Повідомляється, що 2 жовтня минулого року вони визнали «законними» договори про «приєднання» до росії тимчасово окупованих територій України.

«Для цього судді підписали постанови про прийняття до складу країни-агресора так званих «донецької та луганської народних республік», а також частини Запорізької і Херсонської областей. На той момент конституційний суд рф складався з 10 чинних суддів, включаючи голову цієї установи. Таким чином, докази зібрано на всіх посадовців, які підтримали це рішення», - інформує СБУ.

Зазначається, що вище військово-політичне керівництво росії використовувало цей висновок конституційного суду рф як формальний етап в анексії захоплених районів України.

«На підставі зібраних доказів слідчі Служби безпеки повідомили російським суддям про підозру за ч. 5 ст. 27 та ч. 3 ст. 110 Кримінального кодексу України (пособництво у посяганні на територіальну цілісність та недоторканність України)», - йдеться в повідомленні.

Зловмисникам загрожує покарання до 15 років ув’язнення або довічне позбавлення волі з конфіскацією майна.

Читайте також: На Волині підприємець, який ремонтував укриття, привласнив понад 200 тисяч коштів платників податків.

Telegram Channel