![Вогонь наробив лиха на Волині](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/o/so/6ewhbc-uam57ozfse2bapn5l6z4cayfdjzg7soo.jpg)
Жах...
Вогонь наробив лиха на Волині
За минулу добу рятувальники ліквідували 4 пожежі, що трапилися на Волині
19 лютого о 07:15 до Служби порятунку 101 надійшло повідомлення про пожежу дерев’яного житлового будинку на вул. І.Мазепи у м. Володимирі. Пожежу, що виникла на кухні житлового будинку, ліквідували о 07:51 бійці 7 ДПРЧ м. Володимира. Причина пожежі встановлюється, повідомляє ДСНС Волині.
О 12:00 рятувальники 22 ДПРП м. Берестечка та працівники місцевої пожежної команди смт Мар'янівка ліквідували пожежу цегляного житлового будинку у с. Мерва Луцького району. Причина пожежі встановлюється.
О 12:55 рятувальники 1 ДПРЧ ліквідували пожежу цегляної господарської будівлі на вулиці Балківській у Луцьку. Імовірно, до пожежі призвело порушення правил монтажу димаря пічного опалення.
До пожежі призвело порушення правил монтажу димаря пічного опалення.
Увечері рятувальники 9 ДПРЧ м. Горохова та працівники місцевої пожежної охорони сіл Сенкевичівка і Чаруків ліквідували пожежу в дерев'яній хаті-пустці у селі Губин-1 Луцького району. Причина пожежі встановлюється.
Читайте також: Волинські правоохоронці розслідують, з якого дива райлікарня заплатила за ремонт укриття «авансом».
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)