Людина і суспільство
24 лютого, за планами, Волинь зі світлом
Попри намагання росіян занурити українців в темряву – ми зі світлом
На Волині 24-го лютого графіки погодинного відключення застосовуватись не будуть.
Про це інформує ПрАТ «Волиньобленерго».
«Графіки погодинного відключення електроенергії можуть бути застосовані лише у разі зміни НЕК «Укренерго» лімітів потужності на Волинь», – йдеться в повідомленні.
«Графіки погодинного відключення електроенергії можуть бути застосовані лише у разі зміни НЕК «Укренерго» лімітів потужності на Волинь у певні години протягом дня з метою збалансування об‘єднаної енергосистеми України аби не допустити аварій на обладнанні», – йдеться в повідомленні.
Читайте також: «У волинському місті стартує реєстрація на отримання міжнародної грошової допомоги»
Реклама Google