Курси НБУ $ 39.60 € 42.28
Юна ковельчанка зі своїм наставником поїдуть за нагородою у Брюсcель

Так тримати!

Фото Ковельської міськради.

Юна ковельчанка зі своїм наставником поїдуть за нагородою у Брюсcель

У 2019 році ліцей імені Олени Пчілки взяв участь у проєкті «Демократична школа для всіх», який проходив під егідою Ради Європи

Його мета – розвиток демократичного шкільного середовища. Ліцей імені Олени Пчілки переміг і став членом Асоціації Демократичних Шкіл Європи. Тепер має власну сторінку на порталі Ради Європи, бере активну участь у заходах для членів Асоціації. Про це повідомлено на сайті Ковельської міськради.

У ліцеїстів та вчителів є можливість бути учасниками цікавих конкурсів, які організовує Рада Європи. Нещодавно учениця 11-А класу Анастасія Бруча стала переможцем інноваційного європейського проєкту „History Education».

Учениця 11-А класу Анастасія Бруча стала переможцем інноваційного європейського проєкту „History Education».

Він проводився, аби підкреслити, що важливо знати історію своєї держави, адже завдяки цій науці ми дізнаємось, звідки і коли починається існування нашого народу, якою була наша культура, чого ми досягли за всі ці роки. А проаналізувавши своє минуле, ми вчимось на власних помилках і намагаємось не допустити їх знову. Джордж Тревельян, англійський історик, наголошував, що «не можна зрозуміти свою державу, а тим більше інші, не знаючи історії. Не можна зрозуміти і своїх поглядів, ставлення і емоційної реакції, якщо не знаєш своєї спадщини. 

Учасників просили дати відповіді на питання: «Чому історія моєї країни важлива для мене? Чому кожен із нас повинен знати історію свого народу? Чому важливо зрозуміти, що без минулого немає майбутнього і що будь-хто може скористатися незнанням й висвітлювати історичні факти задля власних інтересів?» Окрім того, Анастасія склала анкету, опитала ліцеїстів та провела дослідження. У своєму листі члени європейської комісії зазначають, що вони надзвичайно вражені змістом та результатами роботи учениці, відзначають високий рівень володіння англійською мовою.

«Ми вітаємо Анастасію та її наставника Світлану Бручу, талановитого учителя історії, з визначною перемогою. Вони запрошені на церемонію нагородження, яка відбудеться у Брюсселі 10 березня 2023 року. Там Анастасії буде надана можливість презентувати проєкт перед учасниками конференції», - йдеться у повідомленні.

Читайте також: Юна волинянка стала чемпіонкою України з лижних перегонів (Фото).

Telegram Channel