Курси НБУ $ 39.57 € 42.12
Петро Порошенко: «Наша єдність – це запорука нашої перемоги, наша найбільша цінність, якій аплодує світ»

П'ятий Президент закликав вгамувати емоції.

Фото eurosolidarity.org.

Петро Порошенко: «Наша єдність – це запорука нашої перемоги, наша найбільша цінність, якій аплодує світ»

П'ятий Президент закликав вгамувати емоції, які виникають через накопичену втому, а також поважати свободу слова як важливу складову демократичного суспільства

Петро Порошенко на своїй сторінці у мережі Facebook наголошує, що внутрішня єдність – це головна запорука нашої перемоги. 

«Декілька ЗМІ попросили мене прокоментувати «доволі жорсткий випад на вашу адресу у відповідь на питання  журналістки П’ятого». Прес-конференцію слухав дорогою з-під Бахмута настільки, наскільки дозволяла якість зв’язку. Що я можу на це сказати? Кожен українець втомився від війни, а від втоми – емоції. А їх треба контролювати нам усім, в тому числі і мені. Багато чого іноді хочеться сказати, тим більше, є що. Але у кожного українського політика і державника сьогодні – лише один ворог. Це – путін і вся його рашистська нечисть. Ворог знає: його єдиний шанс – це роз’єднати Україну зсередини і влаштувати тут внутрішню ворожнечу. Не варто піддаватися на такі провокації», – вважає Порошенко.

Основою ж демократії була і залишається свобода слова. Завдання журналістів – ставити питання, завдання політиків на них спокійно відповідати. Іноді це непросто і нелегко – знаю по собі, але це – частина президентської роботи.

«Єдність українців, і українських політиків у протистоянні з ворогом – наша величезна цінність. Їй аплодує увесь світ. І саме це – запорука нашої перемоги. Тому нічого не планую міняти у своїй стратегії через репліку на прес-конференції. Послухав – і забув», – пише п’ятий Президент. 

«І надалі робитиму все можливе, аби ніщо не зруйнувало цю єдність, а Україна була сильною і демократичною державою. Основою ж демократії була і залишається свобода слова. Завдання журналістів – ставити питання, завдання політиків на них спокійно відповідати. Іноді це непросто і нелегко – знаю по собі, але це – частина президентської роботи. Так це працює в демократичних державах, і саме це породжує довіру суспільства та національну єдність», – переконаний Порошенко.

Останні новини:

Усі новини російсько-української війни – тут.

Telegram Channel