Курси НБУ $ 39.57 € 42.12
На аеродромі у білорусі, де розташовані літаки окупантів, прогриміли вибухи

Україна переможе!

Фото з ресурсу загарбників.

На аеродромі у білорусі, де розташовані літаки окупантів, прогриміли вибухи

Причини інциденту поки невідомі

На аеродромі в «Мачулищах», який розташований в 12 кілометрах від Мінська, недільного ранку, 26 лютого, пролунали два вибухи. Такою інформацією поділився портал BYPOL в офіційному Telegram-каналі, передає УНІАН. Повідомляється, що в результаті двох вибухів були пошкоджені російський військово-транспортний літак і снігоприбиральна техніка. Модель літальної техніки РФ, яка постраждала в результаті інциденту, поки невідома.

Місцеві жителі повідомили, що в районі «Мачулищ» спостерігається велике скупчення військових та екіпажів ДАІ.

Офіційні коментарі про причини вибухів ще не надходили від уряду Білорусі. Однак місцеві жителі повідомили, що в районі «Мачулищ» спостерігається велике скупчення військових та екіпажів ДАІ. Вони перевіряють всі автомобілі, які проїжджають повз військовий об'єкт.

Що відомо про аеродром у «Мачулищах»

Російська Федерація активно використовує його в рамках збройної агресії проти України. На аеродромі розташовуються винищувачі МіГ-31К окупантів. Це літаки, які можуть переносити і запускати гіперзвукові ракети «Кинджал».

Україна не володіє системами ППО, здатними збивати зазначені ракети. Ось чому під час злетів МіГ-31К на всій території держави оголошується повітряна тривога.

За останні два тижні сирени тричі звучали в Україні через підняття винищувачів з «Кинджалами» в небо. Тривогу оголошували 2220 і 14 лютого.

Останні новини:

Усі новини російсько-української війни – тут.

Telegram Channel