![На Ратнівщині обрізали дерева](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/s/wi/pt5tk5-mszk5ph6xyg7yn6mdddrb5ovbozrkwis.jpg)
Важлива робота.
На Ратнівщині обрізали дерева
Вздовж дороги сполученням Шменьки-Здомишель було проведено обрізку дерев та видалення чагарнику
Протягом січня-лютого 2023 року працівниками КУ «Центр БЖГ» Ратнівської селищної ради вздовж дороги сполученням Шменьки-Здомишель було проведено обрізку дерев та видалення чагарнику. Про це йдеться на сайті Ратнівської громади.
Зрізані гілки не були залишені на місці, а перероблені за допомогою подрібнювача гілок на щепу та використані як паливо.
Завдяки цьому змінився на краще зовнішній вигляд вулиці, чисті та доглянуті узбіччя підвищили безпеку руху як пішоходів так і водіїв. Зрізані гілки не були залишені на місці, а перероблені за допомогою подрібнювача гілок на щепу та використані як паливо.
Всього було заготовлено та передано 12.5 м.куб. щепи паливної для потреб Здомишельського ліцею Ратнівської селищної ради та 5 м.куб. для Виконавчого комітету Ратнівської селищної ради.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/r/bk/vbzrxj-0x0-800x603-xk6q6iewer2gw2npnp2d2xovbtzizbkr.jpg)
Читайте також: Показали, як на Волині боряться з повінню (Фото).
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)