Курси НБУ $ 39.40 € 41.97
Пройшли вогонь і воду: Порошенко у Херсоні передав техніку легендарним розвідникам, які знищують російських диверсантів

Разом переможемо!

Фото eurosolidarity.org.

Пройшли вогонь і воду: Порошенко у Херсоні передав техніку легендарним розвідникам, які знищують російських диверсантів

Колишній морпіх, снайпер Андрій Підлісний, який воює проти російських окупантів з 2014 року, зараз нищить ворогів у розвідці на Півдні України

Петро Порошенко під час поїздки в Херсон передав розвідникам дві вантажівки DAF, а також спецзамовлення – три дрони Mavic 3T з тепловізорами.

Як пояснює Андрій Підлісний, ці невеликі «пташечки», які працюють вночі, дуже потрібні в умовах постійної активності диверсійно-розвідувальних груп. 

По кількості знищеної русні я можу сказати, що Андрій у нас разом зі своїм підрозділом – один із справжніх рекордсменів.

«Вітаю Петра Олексійовича в Херсоні безпосередньо, де досі точаться бої. Ось DAFи бачимо і особовий склад, який прибув не тільки побачитися, а й розказати що нового тут, озвучити проблеми, поділитися емоціями. Тому що дуже важливо, щоб був ось такий конект між цивільними і військовими. Зараз ми всі наближаємо нашу перемогу. І наші військові показують, як правильно працювати. Дякую вам велике. Дуже радий вас бачити. Приїжджайте ще», – говорить Підлісний. 

Порошенко жартує: «Андрій дуже скромна людина, телефоном робити селфі вміє значно гірше, аніж зброєю, безпілотниками, броньованою технікою». 

«Але по кількості знищеної русні я можу сказати, що Андрій у нас разом зі своїм підрозділом – один із справжніх рекордсменів. Це гордість «Братів по зброї», це гордість нашої команди, це гордість Збройних Сил України. І в звільненні Херсона, у звільненні Снігурівки, звільненні Півдня. А зараз вже і… ну ми поки що не розкажемо. Бо ви про це точно дізнаєтесь», – додає Порошенко. «Побачите-побачите», – обіцяє Підлісний. 

 

Британець Мейсер приїхав в Україну через переконання, що демократію має захищати увесь цивілізований світ. «Я з Великої Британії, з Англії. Я є частиною міжнародної організації волонтерів. Я борюся з кількох причин. По-перше, я вірю в свободу. Я вірю в рівність. Я вірю в демократію. І очевидно, що Україна є європейською країною, суверенною нацією, яка захоплена росією. І я вважаю, що це абсолютно правильно, щоб усі люди, розумні, тверезі, моральні, добрі люди підтримували Україну. Тому я прийшов сюди, щоб битися поруч з ними», – говорить доброволець.

«Ми робимо все, кожен на своєму місці, щоб наблизити перемогу. Україна платить за це величезну ціну. Але ніщо і ніхто нас не зупинить», – переконаний п’ятий Президент. 

 

«Мені дуже приємно зустрічатися на фронті з друзями, з ким ми разом пройшли вогонь і воду. «Підлий» — саме з таких. Але водночас розумію, що допомоги потребують усі ЗСУ. Тому ми разом зі ГО Справа Громад продовжуємо працювати і допомагати нашим хлопцям та дівчатам всюди. В кожному куточку України», – написав Порошенко у Facebook. 

Останні новини:

Усі новини російсько-української війни – тут.

  

Джерело: «Європейська Солідарність».
Telegram Channel