Курси НБУ $ 39.40 € 41.97
На Камінь-Каширщині активізувався «волонтер»-аферист

Фото ілюстративне / Газета «Полісся».

На Камінь-Каширщині активізувався «волонтер»-аферист

Кажуть, у світлі часи добре видно темних людей. Отож випробування на чесність і порядність під час кровопролитної війни з росією окремі українці не пройшли

Нажитися на чужому горі, зловживаючи добротою тих, хто готовий допомогти, вирішив житель райцентру. За словами очевидців, які забажали залишитись невідомими, аби уникнути зайвої уваги, псевдоблагодійник звертається до місцевих підприємців із проханням допомогти українським військовим або постраждалим від війни,повідомляє газета «Полісся».

Зокрема, власник одного із магазинів-складів, де реалізовують бакалію, розповів, що волонтерам із Камінь-Каширської громади допомагав неодноразово продуктами. Не винятком став черговий візит горе-благодійника, котрий буцімто збирав продовольчий вантаж для воїнів на східний напрямок фронту.

Під егідою волонтерського руху, що активно розгорнувся особливо під час повномасштабного знищення українців рашистами, спритник навіть просив «молоко на пироги для солдатів» у бабусь, що приїздять із сіл, аби потім продати сільгосппродукцію.

За словами підприємця, на прохання так званого волонтера він як зазвичай запакував авто усім необхідним, сподіваючись, що гуманітарна допомога дійде до адресата. Втім, як згодом виявилося, те, що надав чоловік на користь нужденним, аферист присвоїв собі. Як стало відомо, цей непорядний чоловікпід виглядом волонтера неодноразово збагачувався за чужий рахунок. Під егідою волонтерського руху, що активно розгорнувся особливо під час повномасштабного знищення українців рашистами, спритник навіть просив «молоко на пироги для солдатів» у бабусь, що приїздять із сіл, аби потім продати сільгосппродукцію.

Склавши усі відомості щодо діянь горе-волонера, завдяки сарафанному радіо, місцеві жителі ідентифікували в його особі шістдесятиоднорічного містянина. Втім на предмет детальної перевірки чоловіка до органів поліції не зверталися. Жителі громади, які вже встигли потрапити на «гачок» афериста, закликають довірливих земляків ретельно перевіряти інформацію щодо осіб, котрі несуть волонтерську службу, а також вимагати фотозвіти, тримаючи зворотній зв’язок з тими, кому надходить дана допомога.

Читайте також: «По закону мені положено»: мама сама виховала сина-Героя, а після його загибелі об’явився батько....

Telegram Channel