Курси НБУ $ 39.40 € 41.97
Загинув у день народження дружини: Рівне попрощається з 34-річним Героєм

Герої не вмирають...

Фото facebook.com.

Загинув у день народження дружини: Рівне попрощається з 34-річним Героєм

Солдат Максим Кліменко загинув у бою з російськими окупантами 28 лютого 2023 року поблизу села Червонопопівка на Луганщині

Максим Кліменко народився у Маріуполі, де здобув освіту підручного сталевара, працював на Маріупольському металургійному комбінаті. 

Про це повідомляє Рівненська міська рада.

Родину чекав довгий шлях до Рівного, де вони почали нове життя.

Дружина Героя Анна розповідає про початок повномасштабної війни:

«Вірили, що все буде, як у 2014, що не триватиме довго. У мене день народження 28 лютого, то я від початку рахувала дні — мовляв, от-от і все закінчиться, і будемо святкувати в мирі. Але на початку березня прийшли російські війська. Ми жили на краю Маріуполя. Саме туди в першу чергу зайшли росіяни. Зникло світло, вода, зв’язок. Ми не знали де наші рідні, чи живі вони… Так минув майже місяць. Постійно думали про те як виїхати. Єдиним джерелом інформації було радіо в машині — ми заводили її, вмикали радіо і ледь не щодня чули, що росіяни обстріляли колону з мирними людьми… Було страшно, адже з нами діти — наш з Максимом син, якому зараз 3 з половиною роки, наші близькі теж з дитиною».

Наприкінці березня Максим разом з родиною виїхали з оточеного Маріуполя. Родину чекав довгий шлях до Рівного, де вони почали нове життя.

Максим відразу пішов ставати на облік у військкомат. Йому сказали: йди, живи, працюй, а коли знадобишся, ми тебе покличемо. Він влаштувався на роботу ливарником. А в листопаді його мобілізували. Так, йому було страшно, він не хотів воювати, але прийняв виклик з честю, не сховався, пішов служити й захищати свою землю. Він навіть казав: «Ну хоч кількох з собою заберу».

Солдат Максим Кліменко загинув у бою з російськими окупантами 28 лютого 2023 року поблизу села Червонопопівка на Луганщині. Ворог забрав життя Максима саме у день народження Анни, його дружини. 13 березня йому виповнилося б 35.

Прощання із Героєм відбудеться завтра, 14 березня, о 10.00 на майдані Незалежності у Рівному. 

Останні новини:

Усі новини російсько-української війни – тут.

Telegram Channel