
Шофер не зміг дати ради.
У селі під Львовом горів трактор за мільйони гривень
Вогонь рятувальники гасили майже годину
20 березня о 22:05 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу в с. Шоломиничі Львівського району. Пожежа виникла в тракторі «John Deere 8RX».
До місця події виїхали рятувальники 41-го державного пожежно-рятувального поста м. Рудки, інформує ДСНС Львівщини.
Як з’ясувалось на місці події, водій трактора під час проведення господарських робіт помітив дим з моторного відсіку, після чого зупинився, викликав пожежно-рятувальну службу та намагався самостійно ліквідувати загорання, проте це йому не вдалось.
Водій трактора під час проведення господарських робіт помітив дим з моторного відсіку, після чого зупинився, викликав пожежно-рятувальну службу та намагався самостійно ліквідувати загорання, проте це йому не вдалось.
О 22:51 вогнеборці локалізували пожежу та 23:05 ліквідували.
Внаслідок пожежі вогонь знищив моторний відсік трактора на площі 4 кв.м.

До ліквідації пожежі залучили 3 чоловік особового складу та 1 одиницю спецтехніки.
Читайте також: «Волинські рятувальники гасили пожежу на 8 сотих у Луцькому районі»
