Курси НБУ $ 42.13 € 43.37
росія випустила по енергооб'єктах понад 1200 ракет та дронів: в Укренерго підсумували найважчу зиму

Вистояли!

Фото: uifuture.org.

росія випустила по енергооб'єктах понад 1200 ракет та дронів: в Укренерго підсумували найважчу зиму

Жодна європейська енергосистема не зазнавала такої масштабної спроби знищення

Укренерго оприлюднило інфографіку про найважчий опалювальний сезон в історії української енергосистеми у цифрах. Про це пише УНН.

«Жодна європейська енергосистема не зазнавала такої масштабної спроби знищення: понад 1200 ракет та дронів випустили росіяни по ключових енергетичних об’єктах. На жаль, понад 250 із них таки влучили у ціль - 43% магістральних мереж було пошкоджено. Обстріляні й зазнали різного ступеню ушкоджень усі теплові та гідроелектростанції», - вказали в Укренерго.

За оцінкою Світового банку й ПРООН, масштаби руйнувань, завданих українській енергосистемі виняткові: лише першочергові потреби на відновлення та захист високовольтної мережі «Укренерго» цьогоріч складають майже 1 млрд доларів.

Масштаби руйнувань, завданих українській енергосистемі виняткові: лише першочергові потреби на відновлення та захист високовольтної мережі «Укренерго» цьогоріч складають майже 1 млрд доларів.

При цьому вказано, що від міжнародних партнерів «Укренерго» вже отримало майже 500 одиниць обладнання, ще більше виготовляється та їде в Україну. «Завдяки об’єднанню зусиль, станом на сьогодні, повернуто в роботу, хоч подекуди й частково, 80% пошкодженої магістральної мережі», - зазначили у компанії.

«Зараз електростанції виробляють достатньо електроенергії, щоб забезпечити потреби споживачів, а стан мереж дозволяє обходитися без відключень. А ми вже зараз готуємося до наступного опалювального сезону. Не можемо розраховувати, що російські атаки припиняться. Але будемо 24/7 робити усе можливе, щоб в українських містах не згасало світло», - підсумували в Укренерго.

Читайте також: Секретні скарби для розвідбату: Порошенко привіз військовим те, чого не можна показувати.

Реклама Google

Telegram Channel