![На подвір’ї хворої волинянки в багнюці застрягла «швидка»](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/w/fz/hig7jg-tzpi4u7ajlgmv4c6i3b6hqzui72vnfzw.jpg)
Проблема
На подвір’ї хворої волинянки в багнюці застрягла «швидка»
Авто довелося витягати рятувальникам
Учора, 10 травня, обідньої пори на вулиці Лесі Українки у Шацьку на подвір’ї житлового будинку забуксував автомобіль швидкої допомоги. Про це повідомляє ДСНС Волині.
Рятувальники 11 ДПРЧ смт Шацька відбуксирували транспортний засіб на стійке дорожнє покриття й на ношах доправили до карети літню жінку для подальшої госпіталізації.
Читайте також: У Ковелі вантажівка перевернулася в кювет.
Реклама Google
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)