Курси НБУ $ 39.40 € 41.97
Багатьох вважали зниклими безвісти: Україна повернула з ворожого полону ще 106 захисників

Фото ілюстративне / Zahid.net.

Багатьох вважали зниклими безвісти: Україна повернула з ворожого полону ще 106 захисників

У четвер, 25 травня, відбувся черговий обмін полоненими між Україною та країною-агресоркою

З російського полону повернулися 106 громадян України. 

Про це повідомив очільник Офісу президента України Андрій Єрмак, пише ТСН.

За його словами, додому повернулися воїни з Бахмутського напрямку - 8 офіцерів та 98 солдат і сержантів. 

«Вони билися за Бахмут і здійснили подвиг, який не дозволив ворогу наступати далі вглиб нашого Сходу. Кожен з них - герой нашої держави», - наголосив Єрмак.

За інформацією Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими, також було репатрійовано три тіла: двох іноземців та українки.

Серед тих, кого повернули з ворожого полону, чимало вважалися безвісти зниклими. Йдеться про 68 з визволених воїнів.

Серед звільнених військовослужбовців 98 належать до Збройних Сил України: з них, зокрема, 21 представник територіальної оборони. Також додому повернулися семеро прикордонників та один військовослужбовець Державної спеціальної служби транспорту. 

Щонайменше сім врятованих Оборонців мають різноманітні травми: кульові та осколкові поранення, опіки та переломи, загострені хронічні захворювання. Найстаршому зі звільнених військовослужбовців вже виповнилося 59 років, наймолодшому – 21 рік. 

«Наш справжній дім там, де про нас думають. Україна, яку ми будуємо всі разом - це місце, де людина, громадянин, є найвищою цінністю. Країна, в якій думають про людей. Наше суспільство мислить саме такими категоріями», - наголосив Єрмак.

Загалом на сьогодні в результаті обмінів повернуто додому вже 2430 людей. Серед них 139 цивільних.

«Всі наші люди будуть вдома. Працюємо над цим далі. І кожен обмін робить нас на крок ближчими до цієї мети», - додав очільник ОП.

Нагадаємо, раніше керівник української розвідки Кирило Буданов розповів, що Україна та Росія можуть здійснити загальний обмін полоненими. Йдеться про формат «всіх на всіх». Однак коли це станеться - невідомо.

Читайте також: Кілька українських бійців взяли в полон 22 загарбників.

Telegram Channel