Курси НБУ $ 40.30 € 43.76
Середня заробітна плата в Україні може зрости: надії та прогнози

Фото igrovyeavtomati.com.ua.

Середня заробітна плата в Україні може зрости: надії та прогнози

На першому місці серед фінансових питань, особливо у періоди кризи, знаходиться важливість гідної винагороди за працю. Так, в Україні у цьому році середня винагорода посідає особливе місце у суспільному дискурсі. Важливо розуміти, що середня зарплата в країні варіюється і багато чинників можуть впливати на цю цифру. Але є надія, що вже в цьому році вона може зрости. Український уряд прогнозує, що середня винагорода за працю вже наприкінці року становитиме приблизно 18 тисяч гривень, що еквівалентно приблизно 500 доларам. Однак через достатньо міцну інфляцію реальне збільшення середньої винагороди очікується всього на півтора відсотка.

Однак, багато хто шукає способи збільшити свій дохід, незалежно від рівня заробітної плати, встановленого державою. Популярним варіантом є відвідування онлайн-казино. Сьогодні багато з них пропонують слоти без верифікації на будь-який смак. Це означає, що кожен може почати грати та, можливо, вигравати, без складних процедур підтвердження особистості. Це зручно, швидко і може принести додаткові кошти, які можуть бути корисними в поточній економічній ситуації.

Яка ж насправді середня зарплата в країні?

Варто врахувати, що цифри можуть відрізнятись в залежності від умов роботи, місця праці та специфічних факторів. Наприклад, станом на зараз середня заробітна плата варіюється від 15 до 18 тисяч гривень. Рівень середньої винагороди за працю відіграє важливу роль у розрахунку компенсацій за відпустку, виконання різного роду державних та цивільних обов'язків та інших обставин. Цей показник також враховується при переведенні на менш оплачувану роботу через стан здоров'я, вагітність або виховання дитини до трьох років.
 

 

Визначення середньої винагороди за працю також є важливим при виконанні службових відряджень або виконанні військових обов'язків. Для розрахунку своєї середньої винагороди можна використовувати наступний метод:

  • взяти річну зарплату або заробіток за необхідний період;

  • відняти неоплачувані дні;

  • додати гроші за відпустки чи лікарняні;

  • поділити кінцеву суму на кількість робочих днів.

Цей алгоритм дасть суму, що ви заробляєте протягом одного дня. Помноживши цю цифру на кількість днів у місяці без урахування свят та вихідних, можна отримати середню зарплату на місяць. Цей нескладний розрахунок може провести кожен самостійно без складнощів та додаткової допомоги.

Регуляція з боку держави

Відповідно до законів України процес розрахунку середнього заробітку співробітника встановлюється урядом країни. Воно регулярно здійснює підготовку та демонстрацію статистичної інформації про середній дохід і час, проведений на роботі в різних сферах діяльності, за професійними категоріями та посадами. Крім того, щорічно публікуються дані щодо вартості праці. Необхідно наголосити, що уряд визначає лише мінімальний рівень заробітної плати. Усі інші рівні оплати праці встановлюються роботодавцями з огляду на професію співробітника, його виконану роботу та інші параметри.

Telegram Channel