Курси НБУ $ 41.04 € 44.69
Вибух на дитмайданчику у Загорянівці: вибухівку з дому принесла дівчинка

Дитячий майданчик у Херсоні, 25 жовтня 2022 року.

A view of the courtyard of Kherson regional children's home in Kherson, southern Ukraine, Friday, Nov. 25, 2022. Throughout the war in Ukraine, Russian authorities have been accused of deporting Ukrainian children to Russia or Russian-held territories to raise them as their own. At least 1,000 children were seized from schools and orphanages in the Kherson region during Russia’s eight-month occupation of the area, their whereabouts still unknown. (AP Photo/Bernat Armangue)

Фото: AP.

Вибух на дитмайданчику у Загорянівці: вибухівку з дому принесла дівчинка

Двоє хлопчиків у лікарні

 Вибухонебезпечний предмет, від детонації якого були травмовані два хлопчики в Загорянівці Білозерської ТГ, на дитячий майданчик з дому принесла дівчинка. Про це повідомив керівник пресофісу Херсонської ОВА Олександр Толоконніков в ефірі марафону «Єдині новини», передає Суспільне.

«Звичайно, винна Росія і російська агресія, тому що вони залишили багато вибухонебезпечних предметів. Але тут ще є вина батьків — батько дівчинки приніс додому багато якихось залізних предметів. І потім дівчинка взяла один із предметів і принесла його на дитячий майданчик. Ще не з'ясували, що це був за предмет, але хлопці ним гралися — підкидали, били його. І — підрив, у результаті два хлопці поранені», — розповів Толоконніков.

Батько дівчинки приніс додому багато якихось залізних предметів. І потім дівчинка взяла один і принесла його на дитячий майданчик. Ще не з'ясували, що це був за предмет, але хлопці ним гралися — підкидали, били його. І — підрив.

Наразі діти отримують медичну допомогу, їхній стан стабільний, повідомив в Telegram керівник ОВА Олександр Прокудін.

«Молодшого Марка оглянули медики, і хлопець вже вдома. 13-річному Кості зробили операцію. Дитина в лікарні, здоров’ю нічого не загрожує», — йдеться в дописі.

Раніше голова ОВА Олександр Прокудін повідомив, що у 13-річого хлопчика осколкові ураження рук і ніг, 10-річний хлопчик отримав поранення живота. Діти у важкому стані перебувають у лікарні.

У прокуратурі заявили, що відкрили кримінальне провадження за фактом порушення законів і звичаїв війни.

Читайте також: «ДБР розслідувало вибух гранати на дитячому майданчику в Рівному: військовий хизувася зброєю»

Реклама Google

Telegram Channel