Курси НБУ $ 41.04 € 44.69
Волонтери «Справи Громад» за донат обіцяють підписати боєприпас «привітом» для русні

«Привітайте» окупантів.

Фото eurosolidarity.org.

Волонтери «Справи Громад» за донат обіцяють підписати боєприпас «привітом» для русні

Всі донати використовуються для потреб ЗСУ

Гранатний антистрес пропонують волонтери ГО «Справа Громад». Як пише у соцмережах Юрій Бірюков, за донат у 100 грн на боєприпасі для гранатомета напишуть ваше «побажання» на адресу клятої русні.  Про це пише «Прямий».

«А що, якщо взяти ось такі боєприпаси для багатозарядного гранатомета калібром 40 мм і поєднати їх із нашими «найтеплішими побажаннями», що наповнюють нас під час повітряних тривог і обстрілів? Правильно — чудовий антистрес для кожного з нас», – зазначає волонтер.

 

«Справа Громад», як завжди, готова виконати логістичну функцію з доставлення ваших «привітань» цим клятим свинособакам. Отже: 1. Донат на суму 100 грн = один надпис на одній гранаті. Більший донат —> більше надписів —> більше «привітань» 2. Вказуєте, що написати на гранаті/гранатах (обов’язково в коментарі до замовлення і до 30 символів один надпис). 3. Щотижня «Справа Громад» споряджатиме відповідального писаря до місця знаходження гранат, котрий зробить надписи та відправить фотозвіт на ваш e-mail. 4. Всі донати використовуються для потреб ЗСУ», – пояснює Бірюков.

Деталі про акцію – на сайті ГО «Справа Громад».

Нещодавно Петро Порошенко з волонтерами під час поїздки на східний фронт на Донеччині передав бригадний комплект техніки – 3 пересувні авторемонтні майстерні, 5 лазне-пральних комплексів та 2 тентовані вантажівки DAF – десантникам славетної 81-ї ОАеМБр. 

«Ми сьогодні на Сході, щоб встигнути посилити захисників до початку нашого наступу», – зазначає п’ятий Президент.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Усі новини російсько-української війни – тут.

Джерело: «Європейська Солідарність».
Telegram Channel