Курси НБУ $ 41.04 € 44.69
«Я тато Героя»: відомий банкір Оністрат розповів про загиблого на війні сина

Андрій Оністрат та його син Остап, який місяць не дожив до свого 22-річчя.

Фото Главком.

«Я тато Героя»: відомий банкір Оністрат розповів про загиблого на війні сина

Остап Оністрат був оператором відділення ударних БПЛА

Загиблого на війні сина банкіра та бізнесмена Андрія Оністрата, 21-річного Остапа із позивним «Бендер», поховають Берковецькому кладовищі в Києві. Прощання відбудеться у вівторок, 6 червня. Про це Андрій Оністрат повідомив у Facebook, інформує «Главком».

«Думаю, мені віддадуть його завтра вранці з усіма документами. Відспівувати будемо в церкві, де ми його хрестили, у вівторок. Це на Смирнова- Ласточкіна. Ховати будемо у вівторок на Берковецькому цвинтарі. Знову важка ніч. Прокинувся як в моральному полоні. Не можу подітися від своїх думок», ‒ написав бізнесмен.

Остап – син Андрія Оністрата та відомої української тенісистки, олімпійки, тренерки молодих гравців Ганни Запорожанової. 

Також Оністрат поділився щемливими спогадами про сина.

«Згадую хороше, що було між нами. Він ніколи не боявся нічого і нікого. Він завжди був готовий виконати любу задачу. Його дратував армійський тупізм і намагання нічого не робити. Він з ДШВ пішов, тому що там йому довелося «нічого не робити». І ще він до цього моменту був сином «Оністрата». А тепер, я тато Героя Остапа Оністрата. Напевно він підсвідомо цього хотів. На жаль, таким складним і незворотнім шляхом», ‒ додав Андрій Оністрат.

Зазначимо, що Остап Оністрат був оператором відділення ударних БПЛА. Про це повідомили в пресслужбі 68 окремої єгерської бригади ім. Олекси Довбуша.

Нагадаємо, що 3 червня відомий банкір, український бізнесмен, спортсмен Андрій Оністрат повідомив про загибель сина Остапа на війні. За місяць сину Андрія Оністрата виповнилося б лише 22 роки. Трагедія сталася під Вугледаром Донецької області, де зараз тривають запеклі бої. Хлопець пішов захищати Україну майже рік тому. Оністрат та його син служили в різних підрозділах, але у квітні їм вдалося об'днатися і служити разом у сухопутних військах. 

Остап – син Андрія Оністрата та відомої української тенісистки, олімпійки, тренерки молодих гравців Ганни Запорожанової. 

Реклама Google

Telegram Channel