Курси НБУ $ 41.42 € 45.26
Після трагедії у Києві в Луцьку почали перевіряти укриття

«Метою даної перевірки є виявити незадовільні укриття та виключити їх з переліку».

Фото Суспільне.

Після трагедії у Києві в Луцьку почали перевіряти укриття

У Луцькій громаді спеціальні комісії перевіряють захисні споруди

Про це розповів Суспільному начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій і цивільного захисту населення Луцькради Юрій Кирилюк.

З його слів, у громаді є 101 захисна споруда, 61 сховищ і 40 протирадіаційних укриттів, безпосередньо в Луцьку – 96 захисних споруд. Наразі комісія вже оглянула половину укриттів.

 

 Наявної кількості укриттів, – каже Юрій Кирилюк, – не достатньо, щоб покрити потреби всього міста, тому облаштували багато найпростіших укриттів у підвалах будинків, дитячих садочках та школах. Всього таких налічується – 721.

Стан найпростіших укриттів у школах і садочках відомий, бо там навчалися діти, а ось з укриттями в житлових будинках ситуація гірша.

Зі слів начальника відділу з питань надзвичайних ситуацій і цивільного захисту, у найпростіших укриттях, які є в комунальній власності, люди можуть прихиститися цілодобово. Там є охорона і вона має впустити людей під час тривоги в укриття.

Стан найпростіших укриттів у школах і садочках відомий, бо там навчалися діти, а ось з укриттями в житлових будинках ситуація гірша, – каже Юрій Кирилюк. «Метою даної перевірки є виявити такі незадовільні укриття та виключити їх з переліку», – додав посадовець.

 

 Протирадіаційну укриття, що розміщене в будівлі територіального центру соціального обслуговування на Данила Галицького, розраховане на 80 людей. Під час повітряної тривоги сховище відкриває охоронець. Зі слів директорки центру Галини Шатецької, нині мало людей ідуть сюди ховатися, на початку повномасштабного вторгнення було більше. Укриття облаштували власними силами.

Результати перевірки укриттів, – каже начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій і цивільного захисту населення Луцькради, – оголосять згодом.

Реклама Google

Telegram Channel