Курси НБУ $ 41.04 € 44.69
Ятері, сітки, острога: повідомили, де і з чим незаконно рибалили волиняни

Фото: Волинський рибоохоронний патруль.

Ятері, сітки, острога: повідомили, де і з чим незаконно рибалили волиняни

У перший тиждень червня викрито 20 порушень рибальства

З 29 травня по 5 червня волинські рибоохоронці викрили 20 порушень правил рибальства. Серед них 14 - за ч.3 ст. 85 КУпАП, 3 – за ч. 4 ст. 85 КУпАП та 1 – за ч. 1 ст. 88-1 КУпАП. Також складено 2 безгосподарські акти. Про це інформує Волинський рибоохоронний патруль.

Для прикладу порушення було викрито:

  • 1 червня на Турському водосховищі, поблизу с. Заболоття Заболоттівської громади Ковельського району (Гідрологічний заказник «Озеро Тур»). Два місцевих жителі здійснювали вилов риби сітками. Складено протоколи за ч. 4 ст. 85 КУпАП. Також на даній водоймі викрито громадянина, який порушував правила рибальства за ч. 3 ст. 85 КУпАП.
  • 2 червня на Броницькому водосховищі, поблизу с. Брониця Камінь-Каширського району Волинської області. Порушник здійснював вилов риби забороненим знаряддям - металевою острогою.
  • 2 та 3 червня волинські рибоохоронці здійснили спільний рейд з працівниками Старовижівського відділення поліції. Обстежено водойми Ковельського району: оз. Глухи Дубечанської громади, оз. Святе і оз. Пісочне Старовижівської громади та р. Турія Сереховичівської громади. В ході спільної роботи викрито 5 порушень за ч. 3 ст. 85 КУпАП.
  • 3 червня здійснено рибоохоронний рейд на оз. Велике Згоранське, поблизу с. Згорани Головненської громади Ковельського району. Викрито двох громадян, які знаходилися поблизу водойми з сухими сітками. В ході обстеження озера виявлено безгосподарське майно. З водойми вилучено 3 ятері.
  • 3 червня на оз. Шині, поблизу с. Віл Любешівської громади виявлено 2 порушення правил рибальства за ч. 3 с. 85 КУпАП. Того ж дня аналогічні порушення виявлено на оз Гривинське, поблизу с. Лишнівка Прилісненської громади Камінь-Каширського району.

Волинський рибоохоронний патруль закликає громадян бути відповідальними та дотримуватися вимог чинного природоохоронного законодавства.

Читайте також: На Волині на дорогу впало дерево.

Реклама Google

Telegram Channel