Курси НБУ $ 40.88 € 44.38
У волинській бібліотеці запровадили пожиттєву послугу

У книгозбірні є що почитати.

Фото: Бібліотека імені Олени Пчілки.

У волинській бібліотеці запровадили пожиттєву послугу

У книгозбірні імені Олени Пчілки відбувся день відкритих дверей з нагоди річниці заснування

До 83-ї річниці заснування книгозбірні у Волинській державній обласній універсальній науковій бібліотеці імені Олени Пчілки відбувся день відкритих дверей «Бібліотека – наш дім». Про це йдеться на фейсбук-сторінці закладу.

З нагоди святкової дати у закладі провели низку панельних дискусій та презентували українсько-німецьку виставку «Волинь і Північний Рейн-Вестфалія: мости з минулого в сучасне».

Участь у одній із панельних дискусій «Тримаймо культурний фронт. Спільно – до перемоги» взяв заступник голови обласної ради Григорій Пустовіт.

Очільниця книгозбірні Наталія Граніч розповіла, що в планах розвитку закладу на наступні кілька років – зробити його доступним для маломобільних верств населення, облаштувати безбар’єрний та комфортний простір для навчання та відпочинку. «Крім того, ми плануємо зробити ремонт приміщень, цифровізувати бібліотечні процеси та послуги, розширити перелік послуг, а також взаємодію з українськими та закордонними партнерами», - розповіла Наталія Граніч.

Керівниця книгозбірні вручила найактивнішим читачам та ветеранам бібліотечної справи постійні читацькі квитки, які дають можливість пожиттєвого користування фондами бібліотеки.

Під час заходу керівниця книгозбірні вручила найактивнішим читачам та ветеранам бібліотечної справи постійні читацькі квитки, які дають можливість пожиттєвого користування фондами бібліотеки імені Олени Пчілки.

Серед читачів особливих -- Ольга Ляснюк, яка очолює місцеву організацію письменників.

 

 

 

 

Читайте також: «У Горохові відбулася презентація нової книги волинянина Андрія Криштальського (Фото)»

Реклама Google

Telegram Channel