Курси НБУ $ 41.34 € 45.00
Українські бійці заявили про звільнення Благодатного на Донеччині (Відео)

У ході операції вдалося взяти в полон російських військових.

Фото Обозреватель.

Українські бійці заявили про звільнення Благодатного на Донеччині (Відео)

Українські воїни звільнили село Благодатне Волноваського району Донецької області

 Захисники з лав  68 окремої єгерської бригади ім. Олекси Довбуша у взаємодії з іншими підрозділами Сил оборони України підняли над населеним пунктом український державний прапор.

У ході боїв за Благодатне захисники також захопили у полон російських окупантів. Відео з синьо-жовтим стягом у звільненому селі на Донеччині з'явилося на сторінці бригади у 

.

Загарбники опирались до останнього, але не витримали натиску нестримних росомах!

 

 «Славні воїни 68 окремої єгерської бригади ім. Олекси Довбуша у взаємодії з сусідніми підрозділами Сил оборони України звільнили населений пункт Благодатне. Загарбники опирались до останнього, але не витримали натиску нестримних росомах! У ході операції вдалося взяти в полон російських військових. Отримана від них інформація допоможе в подальшій деокупації української землі», – зазначили у бригаді.

 

 На опублікованих кадрах група українських воїнів заходить у понівечений будинок культури у Благодатному. Захисники піднімаються на найвищий поверх будівлі і розміщують в одному з вікон державний прапор.

«Виганяємо з нашої землі ворога. Це найприємніші відчуття. Україна переможе! Україна – понад усе», – кажуть незламні воїни на відео.

Telegram Channel