Курси НБУ $ 39.64 € 42.30
Україна у серії пенальті програла фінал Чемпіонату світу Казахстану (Відео)

Дякуємо, хлопці!

Фото із сайту sport.ua.

Напевне, наші думали, що після розгромної перемоги 6:2 над казахами у груповому турнірі, і в другому матчі візьмуть їх однієї лівою

Фінал Чемпіонату світу з socca-2023. Ессен (Німеччина). Україна – Казахстан – 3:4 (2:2 – основний час, у серії пенальті – 1:2).

На жаль, не так сталось, як бажалось. Казахи довели, що недарма торік стали віцечемпіонами світу.

І початок фінального матчу був за ними. Наші прокинулись лише після 0:2.

І команду повів уперед Андрій Мельник. Спочатку у першому таймі він забив чудовий гол зі штрафного, а в другому дальнім ударом зрівняв рахунок – 2:2.

А далі була серія пенальті. Наші кіпер Святослав Марканич зробив все, що міг, але ж забивати мали хлопці. Ех...

«Срібло» на Чемпіонаті світу здорово, але так близько до нас було «золото». Тим паче, що виграли у чвертьфіналі діючих чемпіонів світу бразильців.

Україна – Марокко – 3:1

У цьому матчі кураж упіймав кіпер українців Святослав Марканич, який відбивав усе, що летіло у площину його воріт.

1/4 фіналу

Україна – Бразилія – 3:1 (1:1 – основний час, 2:0 – у серії пенальті).

Наш голкіпер Святослав Марканич не дозволив бразильцям забити жодного з пенальті. У socca – це виходить віч-на-віч.

1/2 фіналу

Хорватія – Україна – 0:1

На 31-ій хвилині український голкіпер Святослав Марканич відбив пенальті, який у цьому матчі був... запасним. Вийшов тільки на пенальті.

В іншому півфінальному поєдинку збірна Мексики повела у рахунку проти команди Казахстану – 2:0, проте не зуміла втримати перевагу та програла у драматичній серії пенальті – 2:2 (пенальті – 4:5).

Матч за 3-є місце:

Мексика – Хорватія – 2:0.

Фінал

Україна – Казахстан – 3:4 (2:2 – основний час, у серії пенальті – 1:2).

Наша довідка:

SOCCA – це різновид гри у футбол 6х6. В останні роки динамічно розвивається, завойовувала популярність у більшості країн Європи та світу.

По суті та за духом SOCCA це футбол у міні варіанті – 2 тайми по 20 хвилин, воротар + 5 польових гравців, натуральний або синтетичний газон 30х50, розмір воріт 2х5.

Нинішній чемпіонат світу відбувався в німецькому Ессені.