Курси НБУ $ 41.42 € 45.26
Порошенко везе десантникам на східний фронт майстерні для ремонту військової техніки

«Ми робимо все можливе для того, щоб контрнаступ, який розпочався, був справжнім пеклом для путіна, для орків, для русні».

Фото Європейська солідарність.

Порошенко везе десантникам на східний фронт майстерні для ремонту військової техніки

Петро Порошенко з волонтерами ГО «Справа Громад» везе на східний фронт чергову партію техніки. В умовах наступальних дій військовим вкрай потрібні ремонтні майстерні – ПАРМи, які дозволяють швидко полагодити хоч танк, хоч БМП, розповідає Порошенко

«Це – пересувні авторемонтні майстерні. У випадку підбиття чи поломки нашої техніки вже немає необхідності везти її на заводи, у ремонтні ангари, або взагалі за кордон, витрачати місяці на логістику. Зараз алгоритм змінився — до підбитої чи зламаної техніки приїжджає ПАРМ, робить ремонт і вже за тиждень чи два наші танки вже стріляють по ворогам, а наші БМП висаджують десант на окуповані території. Дуже добре зарекомендували себе на полі бою», – показує інженерну розробку волонтерів Петро Порошенко, пише eurosolidarity.. 

 

 Також на фронт передадуть 5 лазне-пральних комплексів. 

Також на фронт передадуть 5 лазне-пральних комплексів. «Це 50-ий лазне-пральний комплекс. Ми завершуємо найближчим часом забезпечення лазнями і пральнями Десантно-штурмових військ, абсолютна більшість яких зараз перебувають на лінії контрнаступу», – розповів Порошенко.

 

 «З 2019 року Збройні Сили України не отримували цих бань, і тому для нас було принципово важливо – ми не купуємо їх, ми ми налагодили виробництво. І отримуємо дуже великі і позитивні відгуки від військових», – додає Порошенко. За його словами, у планах – зробити півтори сотні таких побутових вагончиків. «Ми нарощуємо темпи виробництва, і саме так і буде», – наголошує він.

 

 «Ми робимо все можливе для того, щоб контрнаступ, який розпочався, був справжнім пеклом для путіна, для орків, для русні. Так і буде», – переконаний Порошенко.

Реклама Google

Telegram Channel