Курси НБУ $ 41.23 € 44.77
Поїзд зачепив за рюкзак: у Львові лікарі витягнули жінку з того світу

Лікарі врятували літню жінку, яка однією ногою вже була на тому світі.

Фото Першого медоб'єднання Львова.

Поїзд зачепив за рюкзак: у Львові лікарі витягнули жінку з того світу

Пенсіонерку зачепив потяг, коли вона йшла вздовж колій. Вижила вона дивом. Жінка була у вкрай важкому стані - з множинними переломами та забоями. А її рука трималась на одній шкірі. Медикам Лікарні Святого Луки вдалося врятувати постраждалу

Пацієнтка -79-річна пані Марія зі Львова. Нещасний випадок стався, коли жінка поверталася додому з дачі за містом.

Про це інформує Перше медичне об’єднання Львова:

 «Вона поспішала на потяг. Аби скоротити шлях, вирішила прямувати вздовж колій, де прохід суворо заборонено. Але пані Марія була певна, що встигне дійти до перону. Коли їй залишалось кілька метрів, із-за рогу вискочив потяг, зачепив жінку за рюкзак і та полетіла шкереберть щебеневим насипом.

Фактично кінцівка трималася лише на шкірі!

Унаслідок зіткнення пенсіонерка отримала важку поєднану травму тіла - понівечена вся верхня ліва частина. Множинні закриті та відкриті переломи: верхніх кінцівок, ключиці, ребер та шийного хребця. Також у жінки були закрита спинномозкова травма, розрив променевого нерва та травматичне відчленування руки - ділянку її ліктьового суглобу вивернуло на 360 градусів. Фактично кінцівка трималася лише на шкірі! Припинилось її кровопостачання. Був високий ризик ампутації.

У Лікарні Святого Луки медики негайно везуть пані Марію до операційної. Спершу проводять первинну хірургічну обробку ран. Повертають ліктьовий суглоб у правильне положення, вчасно відновлюють кровопостачання, ушивають розірваний променевий нерв та відновлюють цілісність м’язу, що відповідає за розгинання руки - тріцепсу. Зрештою - зберігають жінці ліву руку. А також фіксують різними засобами переламані частини тіла: плечеву кістку, зап'ястя, передпліччя та шийний хребець.

Наступні 6 днів літня пані проводить в реанімації, де бригада лікарів інтенсивної терапії стабілізує її стан. Після цього хірурги можуть перейти до наступного етапу лікування - відновлення цілісності ключиці.

Третя операція - синтез плечової кістки. Нині стан пані Марії - стабільний. Вона потихенько одужує. Але, з огляду на важкість травм та поважний вік, у неї попереду ще тривале лікування та реабілітація. Літня пані шкодує, що потрапила в таку неприємну ситуацію. Однак, щаслива, що жива. Свій 80-річний ювілей пані Марія мріє зустріти без гіпсу та милиць.

Ми ж дякуємо всім лікарям, які брали участь в порятунку жінки і продовжують дбати про її здоров’я!».

Реклама Google

Telegram Channel