На європейському стадіоні лунало багатотисячне: «путін – х**ло!» (Відео)

Дякуємо, латвійці!

Фото із сайту sport.ua.

Так уболівальники національної збірної Латвії підтримали Україну в поєдинку проти Туреччини

У рамках 3-го туру групи D відбору до Євро-2024 збірна Латвії на своєму полі програла національній команді Туреччини з рахунком – 2:3, пропустивши вирішальний гол у свої ворота на 90+5 хвилині.

Під час матчу латвійські вболівальники на ризькому стадіоні «Сконто» виспівували знамениту кричалку про президента рф: «путін – х**йло!».

До речі, «путін — хуйло!» — приспівка, яку вигадали щодо президента росії володимира путіна й уперше виконали вболівальники футбольного клубу «Металіст» у Харкові 30 березня 2014 року на спільному марші з фанами «Шахтаря».

Хто поїде до Німеччини? Турнірні таблиці після 3 туру відбору до Євро-2024:

Фото із сайту sport.ua.Фото із сайту sport.ua.

= «Ребров про важку перемогу над македонцями: «У першому таймі ми спали» (Відео)»;