Курси НБУ $ 41.01 € 44.73
На волинських ринках перевірили якість риби

Порушень не виявлено.

Фото: Волинський рибоохоронний патруль.

На волинських ринках перевірили якість риби

17 та 18 червня волинські рибоохоронці спільно з працівниками Держпродспоживслужби провели спільні рейди по ринках Волинської області з метою перевірки та запобігання реалізації раніше загиблої риби після підриву Каховської ГЕС

Перевіряли ринки та місця стихійного продажу риби у містах: Ковель, Камінь-Каширський, Нововолинськ, Луцьк, смт Маневичі, смт Ратно, смт Стара Вижівка.

Під час рейду перевірялась законність набуття права володіння на водні біоресурси, що перебували в обігу. Рейдова група перевіряла наявність товарно-транспортної накладної на водні біоресурси затвердженої форми та правильність її оформлення, повідомляє Волинський рибоохоронний патруль.

Також здійснено моніторинг цін на живі, охолоджені водні біоресурси та продукти їх переробки: солена, в’ялена, морожена риба. Надано роз’яснення щодо порядку реєстрації оператором ринку харчових продуктів, їх реєстрація.

Під час рейду порушень чинного законодавства щодо порядку придбання та збуту об'єктiв тваринного свiту, безпечності та окремих показників якості харчових продуктів не виявлено.

Одночасно проводилась масово-роз’яснювальна робота з продавцями щодо заборони продажу червонокнижної риби.

Наразі фактів реалізації водних біоресурсів, непридатних до вживання, не встановлено. Однак, закликаємо громадян бути пильними і не купувати рибу, яка продається на стихійних ринках без відповідних документів, невідомого походження та невстановленої якості, адже вона може бути шкідливою та смертельно небезпечною!

Читайте також: На Волині різко зменшилася кількість хворих на коронавірус (Інфографіка).

Реклама Google

Telegram Channel