Курси НБУ $ 41.34 € 45.00
Генсек НАТО: чим більше Україна звільнить територій, тим сильніше буде її позиція у перемовинах

Єнс Столенберг.

Фото: УНН.

Генсек НАТО: чим більше Україна звільнить територій, тим сильніше буде її позиція у перемовинах

Контрнаступ української армії триває

Водночас встановлення справедливого миру не може означати заморожування війни, як цього прагне росія, заявив генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг у Берліні на спільній пресконференції з канцлером ФРН Олафом Шольцом. Про це передає УНН.

«Ми стикаємося з найскладнішим середовищем безпеки в поколінні. Минулого року президент путін відправив сотні тисяч військ в Україну, спричинивши смерть і руйнування. Україна має право звільняти свої території, і зараз йде контрнаступ. Чим більше землі зможуть звільнити українці, тим сильнішою буде їхня сторона за столом переговорів», - зауважив Генсек.

Він нагадав, що НАТО не є стороною конфлікту, однак країни-члени альянсу підтримують Україну в її праві на самооборону та захисті в статуті ООН. Водночас він попередив, що замороження конфлікту не може стати основою для встановлення справедливого миру.

«Ми всі хочемо, щоб ця війна закінчилася, але встановлення миру не може означати заморожування конфлікту та прийняття угоди, продиктованої росією», - заявив Столтенберг.

Читайте також: Бійці з Волині разом із побратимами з Закарпаття звільнили П’ятихатки (Відео).

Реклама Google

Telegram Channel