Курси НБУ $ 39.64 € 42.30
Ярмоленко не забив пенальті, але заробив сам друге (Відео)

Віктор Циганков сьгогодні забив 11-й м'яч у складі національної команди.

Фото із сайту sport.ua.

І атакуючий півзахисник іспанської «Жирони» Віктор Циганков, Богу дякуючи, його реалізував і приніс Україні такі бажані 3 очки

Чемпіонат Європи-2024. Кваліфікація. Група C, 19 червня. Україна – Мальта – 1:0 (1:0 – Віктор Циганков, 72 хв., з пенальті). На 52-ій хвилині Андрій Ярмоленко не реалізував пенальті (поперечина).

Склад збірної України: Трубін – Конопля, Кривцов, Забарний, Матвієнко (Миколенко, 46) - Степаненко, Маліновський (Буяльський, 63) – Ярмоленко (Сидорчук, 81), Циганков (Сваток, 90+5), Судаков – Ванат (Довбик, 63).

Як і обіцяв Сергій Ребров, матч проти Мальти виявився важким. Справді, якби мальтійські футболісти мали особливі футбольні таланти, то самі могли б забити. Принаймні перший тайм по кутових вони у нас виграли – 4:1.

А на старті другого тайму матчу українська команда мала реальні шанси вийти вперед. За гру рукою суперника у штрафному майданчику Україна отримала пенальті, який не зумів реалізувати Андрій Ярмоленко. Вінгер потужно пробив у перекладину. Ярмоленко мав шанс не лише оформити важливий гол (рахунок 0:0), але й забити 46-й м'яч у збірній України (у рекордсмена Андрія Шевченка 48 голів).

Проте через 20 хвилин Віктор Циганков показав, як треба реалізовувати пенальті. Для гравця «Жирони» це четвертий гол у трьох останніх матчах (дубль Німеччині, гол Північній Македонії). Віктор Циганков оформив 11-й м'яч у складі національної команди.

Важка, але така необхідна для нас Перемога.