Курси НБУ $ 41.49 € 45.19
На Камінь-Каширщині втопилися двоє людей

Фото ілюстративне / yavoriv-info.com.ua.

На Камінь-Каширщині втопилися двоє людей

Людей закликають бути обережними під час купання

Протягом останніх двох тижнів на водних об’єктах Камінь-Каширського району загинули дві людини. 8 червня в річці «Оконка» в селі Кукли Маневицької громади втопився житель села Кукли 1998 року народження та 17 червня в озері «Тросне» загинув житель села Карасин Прилісненської громади 1993 року народження. Про це повідомляє Любешівська селищна рада.

Камінь-Каширське районне управління Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Волинській області звертається до громадян району з проханням дотримуватися елементарних правил поведінки під час відпочинку на водних об’єктах.

Уникайте купання в затоплених кар’єрах, штучних каналах, озерах, які використовуються з промисловою метою, пожежних водоймах тощо. Відпочивайте виключно в місцях, які спеціально облаштовані для масового відпочинку людей на воді, де є поблизу рятувальні пости та перевірене дно водойми. Визначене місце для масового відпочинку людей на воді у Камінь – Каширському районі, де в сезон відпочинку на воді чергують рятувальники, є пляж «Сонячний» на річці «Стохід» в смт Любешів Камінь-Каширського району.

Купаючись, не запливайте за огороджувальні буї, не підпливайте до човнів, а також не стрибайте у воду із плавзасобів, непристосованих для цього споруд, в місцях, де невідомі глибина та стан дна водойми.

Небезпечно організовувати ігри на воді, пов’язані з пірнанням, захватом чи штовханням тих, хто купається поруч. Однією з основних небезпек, що призводять до трагічних ситуацій, є купання в нетверезому стані. Відповідально поставтеся до власного життя та здоров’я. Розраховуйте свої сили та можливості! Не намагайтеся довести друзям чи знайомим свою майстерність. Необдуманий вчинок може коштувати Вам життя!

У жодному разі не залишайте дітей без нагляду! Постійно тримайте їх поруч з собою, спостерігайте за їхньою поведінкою, пояснюйте їм правила безпеки! Пам’ятайте, що навчити дитину жити безпечно можна лише на власному прикладі. Ви – взірець поведінки для вашої дитини.

Більшість трагічних випадків трапляється через елементарне недотримання правил безпечної поведінки. У зв’язку з цим рятувальники звертаються до кожного громадянина з проханням відповідально ставитися до власного життя та здоров’я! Ознайомтеся з правилами надання першої медичної допомоги. Пам’ятайте, що вода приховує у собі небезпеку. Зробіть усе можливе для того, щоб не допустити трагедії! Ваше життя у ваших руках!

Читайте також: На Волині нищать берези для заготівлі віників у лазню.

Реклама Google

Telegram Channel