Курси НБУ $ 41.49 € 45.19
З лучанами, які не платять за воду, працюватимуть приватні виконавці

Користуєшся – плати.

Фото з відкритих джерел.

З лучанами, які не платять за воду, працюватимуть приватні виконавці

Боржники порушують принцип справедливості й рівності

У Луцькій громаді ще задовго до великої війни існувала певна категорія громадян (близько 5% від загальної кількості споживачів), які не сплачували за послуги водопостачання і водовідведення, нарощуючи чималі борги. А нині, коли вимоги до споживачів пом’якшилися, а зупиняти надання послуг боржникам заборонено, є категорія людей, які використовують ці обставини у власних інтересах. Про це йдеться у повідомленні КП «Луцькводоканал» на сайті Луцької міськради.

Комунальники пишуть, що серед боржників – здебільшого ті, які насправді є платоспроможними, або ті, які ведуть асоціальний спосіб життя.

Комунальники пишуть, що серед боржників – здебільшого ті, які насправді є платоспроможними, або ті, які ведуть асоціальний спосіб життя.

Натомість такі категорії людей як пенсіонери, працівники із середнім доходом тощо – це одні з найсумлінніших платників за комунальні послуги. Адже люди, котрі відповідально ставляться до своїх обов’язків, усвідомлюють, що від своєчасної оплати залежить безперебійне надання комунальних послуг. 

КП «Луцькводоканал» упродовж двох років відпрацьовувало різні методи роботи з боржниками – застосовувалися оповіщення, попередження, візити та детальне інформування боржників. Наразі підприємство відпрацювало модель, яка спонукає боржників оплачувати свої борги дуже швидко і в повному обсязі.

На сьогодні вже понад 400 боржників за послуги водопостачання і водовідведення зафіксовано в судовому порядку й автоматично передано до виконання приватному виконавцю. За чотири місяці 2023 року подано позовів на загальну суму 7,4 млн грн.

Робота з боржниками пришвидшилась завдяки тому, що цю діяльність провадять приватні виконавці, а не тільки державні, як це було в минулому. Нова модель роботи діє дуже швидко та ефективно, адже боржникам оперативно блокуються усі їхні картки й рахунки, усі фінансові та майнові операції тощо, відповідно до прийнятих вимог законодавства. Зазвичай у таких ситуаціях боржник дуже швидко знаходить можливість сплатити увесь свій борг.

Тому закликаємо всіх боржників за послуги водопостачання і водовідведення погасити свої заборгованості якомога швидше.

Читайте також: «Дитяча залізниця у Луцьку заростає кропивою»

Реклама Google

Telegram Channel