Курси НБУ $ 36.67 € 39.50
У росії затверджено план підриву Запорізької АЕС, – Буданов

ЗАЕС.

Фото: Укрінформ.

У росії затверджено план підриву Запорізької АЕС, – Буданов

Ситуація ніколи не була настільки серйозною, як зараз

Російські окупанти підготували та затвердили план підриву Запорізької АЕС, яка перебуває під їхнім контролем. Про це в інтерв’ю New Statesman заявив начальник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Кирило Буданов, повідомляє УНН.

План росіян повністю розроблено й затверджено, і не вистачає лише наказу про підрив, після чого виконавці можуть реалізувати його «за лічені хвилини», заявляє очільник ГУР.

За словами Буданова, водойму-охолоджувач ЗАЕС заміновано ворогом.

«Росія зможе підвищити напругу в лініях електропостачання, які ведуть до станції, що призведе до ядерної аварії в короткий строк. Тобто для прискорення катастрофи може бути застосовано технічні засоби», – припускає Буданов.

Буданов вважає, що «ніколи ситуація не була настільки серйозною, як зараз».

New Statesman також пише, що у розпорядженні української розвідки є дані, що окупанти перекинули техніку з вибухівкою до чотирьох із шести енергоблоків ЗАЕС.

За припущеннями Буданова, ядерну катастрофу ворог може використати, щоб зупинити просування українських військ, якщо їм вдасться відкинути окупантів з лівого берега Дніпра.

Читайте також: Зеленський заявив, що росія готується підірвати Запорізьку АЕС. Еколог розповів про можливі наслідки викиду радіації.

Telegram Channel