Курси НБУ $ 36.38 € 39.96
Інструкції з догляду за фланелевою постільною білизною

Волинь-нова

Інструкції з догляду за фланелевою постільною білизною

Фланелева постільна білизна є популярним вибором у багатьох людей завдяки своїй м'якій та затишній текстурі

Вона виготовляється із щільної бавовняної тканини з начосом, що створює тепло та комфорт під час сну. Однак, щоб зберегти якість та привабливий вигляд фланелевої постільної білизни протягом тривалого часу, необхідно дотримуватись певних правил догляду за нею. У цій статті ми розглянемо основні правила догляду за постільною білизною з фланелі, включаючи способи прання та сушіння.

Переваги фланелевої постільної білизни

Фланелева постільна білизна має кілька переваг, які роблять її популярним вибором для багатьох людей. По-перше, фланель є дуже м'якою і приємною на дотик тканиною, яка створює відчуття комфорту та затишку. Вона ідеально підходить для холодної пори року, оскільки забезпечує додаткове тепло та терморегуляцію.

Крім того, фланельова постільна білизна має високу поглинаючу здатність, що дозволяє ефективно вбирати вологу і піт. Це особливо важливо для тих, хто відчуває підвищене потовиділення під час сну або живе в зонах з вологим кліматом.

І вона, окрім усього, виготовлена з натуральної бавовни, що робить її дихаючою та гіпоалергенною. Ця тканина ідеально підходить для людей із чутливою шкірою чи алергіями. Крім того, фланель зберігає свою форму і колір навіть після багаторазового прання, що забезпечує довговічність виробу.

Правила догляду за постільною білизною з фланелі

  • Перш ніж розпочати прання фланелевої постільної білизни, обов'язково прочитайте інструкції на етикетці виробника. Там можуть бути зазначені спеціальні рекомендації та обмеження щодо догляду.
  • Для прання фланелевої постільної білизни рекомендується використовувати м'який миючий засіб, щоб зберегти м'якість та пухнастість волокон. Уникайте використання відбілювачів або миючих засобів з відбілюючими компонентами, оскільки вони можуть пошкодити тканину.
  • Налаштуйте пральну машину на делікатний режим прання при температурі не вище 40 градусів Цельсія. Зайва висока температура може призвести до збігання та деформації фланелевої тканини.
  • Рекомендується прати фланелеву постільну білизну окремо від інших типів тканин, щоб уникнути механічного пошкодження або перефарбування.
  • Хоча фланелеву постільну білизну можна сушити в сушильній машині, рекомендується використовувати низький режим сушіння та дістати білизну з машини якнайшвидше, щоб запобігти зайвому збіганню.
  • Якщо ви віддаєте перевагу гладкій постільній білизні, ви можете акуратно прасувати фланелеву тканину. Але пам'ятайте, що фланель спочатку має деяку м'яку зморшкуватість, тому прасувальна дошка та праска мають бути налаштовані на низьку температуру.

Крім основних правил догляду за постільною білизною з фланелі, є кілька додаткових рекомендацій, які допоможуть вам зберегти її якість та довговічність:

  1. Уникайте використання сильних відбілювачів: хлорні відбілювачі можуть пошкодити структуру волокон фланелі та призвести до втрати м'якості. Рекомендується використовувати безпечні альтернативи, такі як оксигенати або відбілювачі на основі перекису водню.
  2. Сортуйте за кольором: При пранні фланелевої постільної білизни рекомендується сортувати її за кольором. Це допоможе уникнути перефарбування та зберегти яскравість та насиченість кольору.
  3. Уникайте механічного тертя: при пранні та сушінні фланелевої постільної білизни уникайте змішування його з грубими або текстильними виробами, які можуть викликати механічне тертя та пошкодити волокна.
  4. Правильне зберігання: зберігайте фланелеву постільну білизну в сухому та чистому місці, щоб уникнути попадання вологи, пилу або комах. Рекомендується використовувати спеціальні сумки або ящики для зберігання, щоб захистити його від пошкоджень.

 

Як прати та сушити фланелеву постіль

Для прання фланелевої постільної білизни уникайте використання сильних відбілювачів або миючих засобів, які можуть пошкодити волокна. Читайте етикетки з інструкціями від виробника та дотримуйтесь рекомендованих параметрів прання, таких як температура та режим.

Якщо ви плануєте використовувати пральну машину, виберіть делікатний режим прання при температурі не вище 40 градусів за Цельсієм. Пам'ятайте, що фланель може схильна до усадки, тому уникайте використання високих температур.

 

Після прання рекомендується сушити фланельову постільну білизну на повітрі або в сушильній машині при низькій температурі. Але не пересушуйте її, оскільки це може призвести до усадки та втрати м'якості. Вийміть білизну із сушильної машини якнайшвидше після завершення циклу сушіння.

 

Якщо ви віддаєте перевагу гладкій постільній білизні, ви можете акуратно прасувати фланелеву тканину. Але пам'ятайте, що фланель спочатку має деяку м'яку зморшкуватість, тому прасувальна дошка та праска мають бути налаштовані на низьку температуру.

На завершення: фланелева постільна білизна вимагає ніжного поводження та правильного догляду. Дотримуючись простих правил прання та сушіння, ви зможете зберегти м'якість, тепло та привабливість вашої фланелевої постільної білизни протягом тривалого часу. І пам'ятайте, що правильний догляд за постільною білизною із фланелі забезпечить вам комфортний та затишний сон щоночі.
 

Telegram Channel