Курси НБУ $ 36.46 € 39.66
«Це політичне замовлення»: нардеп Сергій Алєксєєв та його адвокат прокоментували обшуки СБУ та ДБР (Відео)

«Провели обшуки і вилучили мої паспорти».

Фото з телеграм-каналу Михайла ТКАЧА.

«Це політичне замовлення»: нардеп Сергій Алєксєєв та його адвокат прокоментували обшуки СБУ та ДБР (Відео)

«Це пов’язано з адвокатською діяльністю фірми, яку я заснував. Жодних доказів немає взагалі»

Офіс генерального прокурора оголосив підозру у шахрайство та вимаганні 50 тисяч доларів народному депутату від «Європейської Солідарності» Сергію Алексєєву (на фото стоїть у центрі).

Обшуки в домівці нардепа Державне бюро розслідувань та Служба безпеки України розпочали о пів на першу ночі. У політсилі вже звинуватили правоохоронців у тиску.

Нардеп від «Європейської Солідарності» Сергій Алєксєєв та його адвокат прокоментували обшуки СБУ та ДБР.

Про це він повідомив у коментарі «5 каналу».

«Провели обшуки і вилучили мої паспорти. Це виключно політичне замовлення, тому що справи там ніякої немає і взагалі бути не може. Це пов’язано з адвокатською діяльністю фірми, яку я заснував. Жодних доказів немає взагалі», – сказав Алєксєєв.

Нардеп також повідомив: «Щойно (силовики і правоохоронці. – Ред.) поїхали, а приїхали в 00:30 ночі. Далі у мене є повістка на допит».

Прокоментував ситуацію й адвокат нардепа Євген Солодко.

«По-перше, увійшли з нібито невідкладним обшуком. На запитання: «Хлопці, а що ви намагаєтеся досягнути?» – «Захистити цінні речі, які можуть бути пошкоджені». – «Які саме?» – «Гроші». – «Що за гроші?» – «Неправомірна вигода». – «Даруйте, а щодо якої справи ви прийшли?» – «Шахрайство». – «То чи неправомірна вигода, чи шахрайство?». От саме з цього й почалося. Дуже дивні поняті. Ніби особи їхні встановлені, але документів їхніх ніхто не бачив. Постійно крутилася якась купа невідомих осіб... Цікавили виключно гроші. І коли почали розбиратися. І коли почали розбиратися, то чітко пред’явити якусь претензію, народному депутату Алєксєєву й адвокату Доручай, попри те, що зупинено свідоцтво, так і не змогли».

Читайте також на volyn.com.ua:

= «Європейська Солідарність»: нічні обшуки у народного депутата Алєксєєва це продовження провокацій і тиску на наших представників»;

= «Недопутч пригожина: деякі висновки»;

= «Прем'єр-міністр України доручив перевірити три монастирі на Волині».

Telegram Channel