Курси НБУ $ 41.49 € 45.19
Повідомили, скільки людей втопилося з початку купального сезону на Рівненщині

Фото ілюстративне / Max Pixel.

Повідомили, скільки людей втопилося з початку купального сезону на Рівненщині

Відпочивальників просять бути обачними

На Рівненщині вже втопилося 16 людей, серед них – 3 дітей. Про це говорили сьогодні під час онлайн-брифінгу в Рівненській ОДА.

Спікерами були заступник начальника відділу техногенної безпеки управління запобігання надзвичайним ситуаціям ГУ ДСНС України у Рівненській області Ярослав Ткачук та начальниця Рівненського обласного центру з гідрометеорології Ольга Ніколайчук. Модерував брифінг директор департаменту цифрової трансформації та суспільних комунікацій ОДА Олександр Поліщук, повідомляє ДСНС в Рівненській області.

«На сьогоднішній день ми маємо сумну статистику щодо загибелі людей на водних об’єктах області. Так, на жаль вже потонуло 16 осіб, з яких 3 - це діти. Основною причиною загибелі є те, що люди нехтують основними правилами поведінки на воді. Чомусь відпочивальники хибно міркують, що коли хтось буде топитись, то він обов’язково буде кричати та розмахувати руками, кликати на допомогу. На жаль це не так. Вода - це мовчазний вбивця. Насправді –особа намагається втриматись на поверхні води та вхопити ковток повітря», - сказав Ярослав Ткачук.

Надзвичайник також звернувся до батьків з проханням не лишати без нагляду своїх дітей. А найголовніше – подавати гарний приклад дорослих.

Начальниця Рівненського обласного центру з гідрометеорології Ольга Ніколайчук розповіла, що літо на Рівненщині буде теплим. У першій половині липня дощитиме. Середньомісячна температура становитиме 19,5 градусів, а це на 1,5 одиниці більше ніж торік.

Читайте також: Мешканець Рівного перевозив пів тонни алкоголю.

Реклама Google

Telegram Channel